Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
113 Posty

(cham)
Początkujący
Szkoda ze to bylo w kosciele, przyszedlbym gdyby nie..................
Ale w Polsce bylo tez fajnie. Smutne tylko ze pisowszczyki szly ramie w ramie z faszystami
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -29  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Jestem prawie rozczarowany że nie grzmią w gazetach i tv że "rasiści , nacjonaliści etc. opanowali Polskie ulice" ale pewnie im głupio się przyznać że z roku na rok coraz więcej ludzi świętuje 11 Listopada, to działa na ich niekorzyść.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 27  
Odpowiedz   Cytuj
277 Postów
Rzeczpospolita Polska zawsze była przykładem wielonarodowoaci i tolerancji. To u nas chronily się narody i wyznawcy wiar prxesladowanych w innych krajach. Komuna częściowo to zniszczyła ale da się odbudować, tylko potrzeba trochę czasu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
113 Posty

(cham)
Początkujący
Ze swojej strony, zycze obecnemu rzadowi w sojuszu z narodowcami i faszystami i wszystkim ktorzy ten rzad popieraja, owocnych osiagniec na arenie miedzynarodowej. Zaslugujemy przeciez na szacunek za to jak bliskie sa nam chrzescijanskie wartosci, umilowanie blizniego i calkowity brak obojetnosci na krzywdy, jakie kazda wojna wytwarza. Za to ze dbamy o czystosc rasy i skutecznie tepimy kazdy objaw odejscia od utartego wzoru prawdziwego Polaka.
Cel uswieca przeciez srodki
Z machiavellistycznym pozdrowieniem,
Pierwszy Cham rzeczypospolitej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
sobek22 napisał:

Biedni, naiwni mlodzi ludzie. Mam nadzieje, ze nadal zyja!
Podobniez nikt o innym kolorze skory niz bialy, a na dodatek polak od 1000 pokolen wstecz nie powinien trzymac polskiej flagi. Grozi mu za to nawet smierc z rak ONR.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
cham napisał:

Z machiavellistycznym pozdrowieniem,
Pierwszy Cham rzeczypospolitej.


Skromnie proponuje wyjasnic znaczenie tego obcego slowa.
Smiem przypomniec, iz dumny narod nadwislany uzywa tylko slow rdzennie slowianskich oraz wylacznie polskich.
W koncu nie bedzie zaden italieniec ani inny obokrajowiec wyznaczal standardow pozdrowieniowych
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
113 Posty

(cham)
Początkujący
No kurde odkryles mnie w szatanski sposob. Ja tam nie wiem............ zaslyszalem, ladne bylo , to powtarzam
Przyznaje sie jednak , ze popelnilem gleboki nietakt uzywajac zagranicznego slowa. Mea culpa, mea maxima culpa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty

(LewySierpowy)
Wiking
Sobek22 ta fotke wkleiles z Marszu z Poznania czy Krakowa?Propaganda prawiczkow nie zna granic,moze wklej zdjecia kolegow z Forza Nova czy nazisty Mariana Kotluba ze Slowacji ktory na Marszu czynnie sie udzielali
www.facebook.com/oko.press/videos/1195141360645189/?t=11
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok