Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Norwegia bezpieczną przystanią emigrantów zarobkowych. Polacy nie chcą już jeździć na Wyspy - Norwegia

1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH....TEN ARTYKUŁ TO CHYBA Z 2008?!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 66  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Solomun .
(Quad)
Wiking
Północ Ma Wciąż Wielkie Mozliosci, najlepsze w Europie, wiec pakujcie Ciężkie Walizki i na Północ! Trzymam za Wszystkich kciuki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -14  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Harry Angel
(drozdi)
Wiking
Jøtul już przenosi produkcje do Polski. Ok. 100 osób straci pracę, ot takie uroki socjalizmu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 17  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
bartonlini
(bartonlini)
Wiking
Welcome in hell
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
113 Posty

(cham)
Początkujący
PolAker napisał:
I w komentarzach widać strach Polaczków że reszta rodaków tu się przyczłapie i będzie rywalizacja, wstyd i kłody pod nogi.
Coś jest takiego w was
" Żeby tylko nie miał lepiej niż ja "

Midt i blinken
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Przyjadą, polowa z pierwszej wypłaty pójdzie na przegniłą norę, reszta na rachunki i zostanie może coś na jedzenie z najniższej półki, uciekną szybciej niż przyjechali... Jeszcze jak były lepsze czasy to widziałem ludzi, którzy przyjeżdżali tu z bardziej cywilizowanych krajów ponieważ nasłuchali sie o norweskich zarobkach, uciekali z tad szybko doceniając to co mieli.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 36  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
Xx1 i adwolanski nie każdy zarabia marnie bo jego kwalifikacje są marne i zna biegle tylko ojczysty. Płacę mieszkanie i rachunki i jeszcze ok. 17000 nok mam w kieszeni to przy tym kursie to dobra kasa. Zapraszam do Niemiec za 300 godzin pracy zarobisz 1600 euro taki raj. Wiadomo że nikomu od razu tutaj nie nawalą, jesteś ambitny masz jakiś dobry fach to i dobrą kasę zwiniesz. PS jak przekroczysz 300 nok/h to docenisz norwegię
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Janusz Piasecki
(janusz1970)
Wiking
Czekam kiedy korona będzie 20gr
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
GG ja przekraczam grubo 300 nok, ale ile mnie to kosztuje tylko ja wiem. Kiedyś wystarczyło tu pracować podstawowe godziny i w miarę żyć, dziś nie ma szans. Nie chce się chwalić znajomością języków. Ja pisze ogólnie, jest coś takiego jak empatia... Przecież jak ktoś świeży tu przyjedzie to nikt nie da mu na godzinę nawet 200. Większość firm w okolicach Oslo płaci marnie, to nie są zarobki adekwatne do wydatków. To nie jest wina pracodawców, taki jest rynek, a na rynek składa się wiele czynników.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 24  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok