Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Sławomir, Janusz kumpel Grażyny Wiśniewski Jarek K Joanna Kuchnicka boj fra oszlo Miroman Albercik Polonus ZabavaRo (1780 niezalogowanych)
113 Posty

()
Początkujący
buszujacy_w_brzoskwiniach napisał:
Ludzie zapamiętajcie skoro nie umiecie sami myśleć: PIS NIE JEST PARTIĄ PRAWICOWĄ !!! Za to założona za kase Sorosa Fundacja Batorego za swoją antypolską działalność powinna zostać zdelegalizowana,a wspomaganie jej środkami z Norwegii to jak walka z grzybem przy pomocy wody
Potrafimy myslec i wiemy ze pis nie jest partia prawicowa. Jest partia skrajnie lewicowa, na wzor PZPR i takiej rzad norweski nie popiera.
No i poza tym nie chcemy zeby ktos za nas myslal (tak jak sobie to pis wymarzyl )
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...Pis jet partią lewicową...hmmm?
...a jaka partia lewicowa na šwiecie flirtuje z kościołem?
...no ,ale niestety polska polityka nigdy nie była normalna...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
113 Posty

(cham)
Początkujący
Dlatego dodalem PZPR. Dlatego ze PZPR flirtowalo z kosciolem. Jak z k.rwa ale z kosciolem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Tomasz Lenartowicz
(Nieobecny)
Wiking
Polska otrzyma w latach 2016-2021 809 mln euro w ramach funduszy norweskich, państwa-darczyńcy wybrały operatora środków krajowych. WYBRALY!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
TomaszLenartowicz napisał:
Polska otrzyma w latach 2016-2021 809 mln euro w ramach funduszy norweskich, państwa-darczyńcy wybrały operatora środków krajowych. WYBRALY!!

Ja wiesniakiem jestem, ale swoj rozum mam.
Darczynca ma jak najwieksze prawo do wyboru jednostki rozporzadzajcej funduszem.

Polska ma jak najgorsza renome, wiec wybiera sie jednostke, ktora stosuje sie podstawowych wymogow demokracji.
Norwegia nie chcialaby, aby pieniadze zasilily polskich nazistow, ksenofobow i inne kolka wzajemnych adoracji (patrz Rydzyk)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
277 Postów
TomaszLenartowicz napisał:
Polska otrzyma w latach 2016-2021 809 mln euro w ramach funduszy norweskich, państwa-darczyńcy wybrały operatora środków krajowych. WYBRALY!!

Drobna czzesc z dochodu osignietego w ramach zakupow dokonanych przez statystycznego Polaka (np.Grazyne i Janusza) produktow sprowadzonych z Norwegii, ma ten kraj obowiazek zwrocic w ramach tzw funduszy norweskich.
Szkoda , ze nie wybrali operatorow niezaangazowanych politycznie.
Teraz , zamiast posluzyc rozwojowi szerszemu gronu Polakow , pieniadze trafia do nierobow ktorzy uzyja ich do zapewnienia sobie mozliwosci dalszego nierobstwa na przyszlosc.
Nasze pieniadze beda uzyte przeciwko nam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
113 Posty

(cham)
Początkujący
Satan napisał:
TomaszLenartowicz napisał:
Polska otrzyma w latach 2016-2021 809 mln euro w ramach funduszy norweskich, państwa-darczyńcy wybrały operatora środków krajowych. WYBRALY!!
Ja wiesniakiem jestem, ale swoj rozum mam.
Darczynca ma jak najwieksze prawo do wyboru jednostki rozporzadzajcej funduszem.
Polska ma jak najgorsza renome, wiec wybiera sie jednostke, ktora stosuje sie podstawowych wymogow demokracji.
Norwegia nie chcialaby, aby pieniadze zasilily polskich nazistow, ksenofobow i inne kolka wzajemnych adoracji (patrz Rydzyk)

Obecny polski rzad uwaza ze ma prawo do reparacji wojennych od Norwegi Dlatego tez te pieniadze nie powinny isc do organizacji pozarzadowych ale na organizacje tajnych kompletow, zeby prezydent mogl sie poduczyc prawa i histori. No i troszke na zabezpieczenia przyszlosci dzieci obecnych ministrow
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Paweł Z.
(Wloczykijaszlak)
Wiking
Fundacja batorego - otwarcie patologiczna organizacja. Wylęgarnia wszelkiej dewiacji.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 16  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Malaguti B
(Malaguti)
Wiking
Te pieniadze powinny isc na utrzymanie i zapewnienie lepszego bytu polskim imigrantom!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Janek1972
(Janek1972)
Wiking
Dewianci LGBT będą mieli za co drzeć ryje na swoich spędach i paradach. Skłócania Polaków ciąg dalszy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok