Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Norwegian zgubił kota pasażerów. Przewoźnik, lotnisko i firma bagażowa nie potrafią pomóc - Norwegia

Czytali temat:
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Jan Kowalski
(Fantomas)
Wiking
Szukalbym w najblizszym China Take-away...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -148  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
Jestem milosnikiem kotow, psow, owiec, koni i swin. Jak to wiesniak...

Wspolczuje wlascicielom. Mysle, ze beda mogli zadac odszkodowania, ale nie zmieni to faktu, ze czlonek rodziny zaginal
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 56  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(freewoman)
Stały Bywalec
Jak zwykle.. wina po stronie flegmatycznych norwegów,którzy swoją pracę wykonują na pół śpiąco..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 20  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(JolaNela)
Wiking
To straszne, że wszyscy przeżucają się odpowiedzialnością i nic nie robią. Czas mija a kotka nie ma. Karolina jest załamana i ta bezsilność. Dziękuję redakcji za ten artykuł.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 46  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(JolaNela)
Wiking
Jak można oddać pusty kontener i uważać sprawę za załatwioną. Żadnych informacji, dobrego słowa słowa przepraszam zrobimy co w naszej mocy, nic!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 91  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Eldur Sevarsson
(Eldur Sevarsson)
Wiking
@woman sea ale to Polska firma obsługuje lotnisko w Warszawie a nie Norweska.
No chyba ze większość pracowników Welcome Airport Services to Norwegowie, wtedy się z Toba zgodzę.
Tylko raz przewoziłem swojego psiaka samolotem w luku i nigdy więcej tego nie zrobie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 22  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
goya1
(goya1)
Wiking
Jestem miłośniczka kotów i nie wyobrażam sobie być w takiej sytuacji. Bardzo im współczuje i mam nadzieje,że kotek się znajdzie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 99  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ryszard Ohucki
(Kwit21)
Wiking
Po co ten lament o jakiegoś kota
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -197  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Blablabla1)
Wiking
Jest to bardzo nieodpowiedzialne i lekceważące zachowanie z ich strony!! Powinni ponieść ogromną kare za takie postępowanie. Jak można było zostawiać to tak bezinteresowanie. Osobiście bym nie odpuściła i próbowała zaskarżyć osoby które powinny w całości dostarczyć kotka, a nie kiedy widząc pustą klatkę tak po prostu zostawić i nawet się tym nie zająć.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 83  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok