Refinansiering w Norwegii
Eff.rente 14,0%, 65 000kr. over 5 år,etablering 950kr., Totalt 89 093 kr.
Sprawdź
Kredyt konsumencki w Norwegii
Eff.rente 14,0%, 65 000kr. over 5 år,etablering 950kr., Totalt 89 093 kr.
Sprawdź
Zasiłki na dzieci w Norwegii
Sprawdź
Zasiłki dla bezrobotnych w Norwegii
Sprawdź
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Norwegian zgubił kota pasażerów. Przewoźnik, lotnisko i firma bagażowa nie potrafią pomóc - Norwegia

1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Jan Kowalski
(Fantomas)
Wiking
Szukalbym w najblizszym China Take-away...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-148  
Odpowiedz   Cytuj
414 Posty
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
Jestem milosnikiem kotow, psow, owiec, koni i swin. Jak to wiesniak...

Wspolczuje wlascicielom. Mysle, ze beda mogli zadac odszkodowania, ale nie zmieni to faktu, ze czlonek rodziny zaginal
Zgłoś wpis
Oceń wpis:56  
Odpowiedz   Cytuj
181 Postów
woman sea
(freewoman)
Stały Bywalec
Jak zwykle.. wina po stronie flegmatycznych norwegów,którzy swoją pracę wykonują na pół śpiąco..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:20  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(JolaNela)
Wiking
To straszne, że wszyscy przeżucają się odpowiedzialnością i nic nie robią. Czas mija a kotka nie ma. Karolina jest załamana i ta bezsilność. Dziękuję redakcji za ten artykuł.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:46  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(JolaNela)
Wiking
Jak można oddać pusty kontener i uważać sprawę za załatwioną. Żadnych informacji, dobrego słowa słowa przepraszam zrobimy co w naszej mocy, nic!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:92  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Eldur Sevarsson
(Eldur Sevarsson)
Wiking
@woman sea ale to Polska firma obsługuje lotnisko w Warszawie a nie Norweska.
No chyba ze większość pracowników Welcome Airport Services to Norwegowie, wtedy się z Toba zgodzę.
Tylko raz przewoziłem swojego psiaka samolotem w luku i nigdy więcej tego nie zrobie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:22  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
goya1
(goya1)
Wiking
Jestem miłośniczka kotów i nie wyobrażam sobie być w takiej sytuacji. Bardzo im współczuje i mam nadzieje,że kotek się znajdzie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:99  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Blablabla1)
Wiking
Jest to bardzo nieodpowiedzialne i lekceważące zachowanie z ich strony!! Powinni ponieść ogromną kare za takie postępowanie. Jak można było zostawiać to tak bezinteresowanie. Osobiście bym nie odpuściła i próbowała zaskarżyć osoby które powinny w całości dostarczyć kotka, a nie kiedy widząc pustą klatkę tak po prostu zostawić i nawet się tym nie zająć.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:83  
Odpowiedz   Cytuj
1516 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...futrzak to zawsze futszak
...modle sie kazdego dnia do swojego boga
...zeby jarka kot był bezpieczny ....kazdego dnia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-102