Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Dziś Norges Bank wprowadza nowe banknoty. Stare będą ważne jeszcze przez rok - Norwegia

Czytali temat:
Sławomir, Janusz kumpel Grażyny Wiśniewski Tomasz Szymanski iza ra K F Joanna Kuchnicka ja ja Łukasz Ch krakusik famila (461 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Dziś Norges Bank wprowadza nowe banknoty. Stare będą ważne jeszcze przez rok
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Tomeek)
Wiking
Kiedys na banknotach byli jacys ludzie co zrobili cos dla Norwegii,a dzisiaj na nowych banknotach sa tylko budynki,ryby lub statki etc.to jest zacieranie historii tak po malutku zeby nikt nie zauwazyl...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 34  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Latarnia morska i lodz ratunkowa to symbole jak najbardziej pasujace do dzisiejszej gospodarki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 38  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
J M
(y36)
Wiking
Jak tak dalej pojdzie to te 1000 koron bedzie niedlugo popularne jak obecna 50 za ktora mozna kupic wielkie nic bo inflacja pedzi jak szalona a norki zaczynaja cos przeblakiwac o problemach z mini ratka za dom samochod lodke i domek w lesie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 39  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
Polskie banknoty sa niepodzielnie najpiekniejsze na swiecie.
Mnie sie marzy, aby byly obowiazkowa walutna na calym swiecie. Mozna by wtedy zaprezentowac na nich nowonapisana historie Polski.
1. Kaczynski jako krol
2. Papiez JP2 jako bog
3. KK jako symbol moralnosci
itp, itd ect
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -43  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok