Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Polka zwolniona za klauzulę sumienia. Teraz wygrała w Sądzie Najwyższym - Norwegia

Czytali temat:
Grzegorz k krzys kupracz Sławomir, Janusz kumpel Grażyny Wiśniewski M N krzysztof kowal boj fra oszlo Josef Satan ja ja Mariola ... Łukasz Ch Ikett Personalpartner Tomal Ułan (1302 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Polka zwolniona za klauzulę sumienia. Teraz wygrała w Sądzie Najwyższym
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
277 Postów
Cieszę się, trzymałem za Panią Doktor kciuki. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
Ubolewam nad tym wyrokiem.
Dobro i wola pacjenta powinno byc dla lekarza najwazniejsze. Zawsze moze owa lekarz zmienic specjalizacje.
W malej komunie fastlege nie ma pola manewru, a jej "klauzula sumienia" jest kula u nogi jej pacjentom.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Jacek Kuprowski
(jacek333)
Wiking
Panie Josef Satan UBOLEWAM NAD PANA SUMIENIEM ŻAL MI PANA
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
jacek333 napisał:
Panie Josef Satan UBOLEWAM NAD PANA SUMIENIEM ŻAL MI PANA

Doprawdy nie musisz ubolewac nad moim sumieniem. Ono ma sie dobrze, czego i tobie zycze.
Wypowiedz sie lepiej na temat wiadomosci o lekarzu, ktory nie chcial pacjentce zalozyc spirali.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
100 Postów
ja ja
(szefno)
Początkujący
Satan napisał:
Ubolewam nad tym wyrokiem.
Dobro i wola pacjenta powinno byc dla lekarza najwazniejsze. Zawsze moze owa lekarz zmienic specjalizacje.
W malej komunie fastlege nie ma pola manewru, a jej "klauzula sumienia" jest kula u nogi jej pacjentom.
. Zawsze owy pacjent moze zmienic lekarza
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 18  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Jednego nie rozumiem fast lege zakłada spirale?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
A czego fastlege nie robi... Jeśli nadejdą takie czasy a pewnie nadejdą ze lekarz rodzinny będzie tez dokonywał eutanazji na życzenie pacjenta, rodziny lub władz to pewnie już nawet nie będzie gdzie się powołać na klauzulę sumienia. Jeśli ktoś tak rozumie wolność i uważa to za postęp to przypomnę ze nie takie rzeczy ludzie już dawno temu robili... Postawić nogę na marsie to postęp, ale na przykład ślub człowieka z kotem raczej nie bo pewnie wiele takich ślubów było...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
rokokoko
(rokokoko)
Wiking
Mop i do sprzątania jeśli sumienie nie pozwala ci na wykonywanie twoich obowiązków. No chyba ze do męskiej toalety tez nie wejdzie powołując się na klauzule sumienia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Wydaje mi się że niektórzy "mądralińscy" mają problem z odróżnieniem przysięgi Hipokratesa ... z BO JA CHCE!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 19  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok