Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Chaos i ścisk w komunikacji miejskiej. „Staliśmy tam jak śledzie w beczce” - Norwegia

Czytali temat:
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Chaos i ścisk w komunikacji miejskiej. „Staliśmy tam jak śledzie w beczce”
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Eldur Sevarsson
(Eldur Sevarsson)
Wiking
Za coś trzeba te nowe autobusy kupić, a i wpływy z bramek mniejsze niż oczekiwano... Nieuchronna jest podwyżka bramek i budowa nowych od stycznia 2019...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
J M
(y36)
Wiking
Barany do zagrody i strzyzenie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 16  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Jeszcze trochę i nikogo normalnie zarabiającego nie będzie stać na auto... to pewnie ich cel.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
ela kowal
(elakowal)
Nowicjusz
Bramki podnosza, durne hasla typu-Spar tid og penger ta toget- kiedy do pociagu wejsc nie mozna, nie mowiac juz o ciaglych opoznieniach.Caly rok, nawet powiedza -dzisiaj mamy problem z zielonym swiatlem, dziisaj duzo opadow, dziisaj mrozy silne, dziisaj wysokie temperatury.Ktoregos dnia-ze poprostu przyczyna nieznana i nie wiemy kiedy problem ustapi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
Czym jeszcze obecny rząd zaszkodzi mieszkańcom Norwegii? Jak na razie to tną wszystko, nakładają nowe opłaty, cofają ten kraj o dziesiątki lat. Kolejnemu rządowi ciężko będzie ogarnąć ten bałagan. Powinni powołać ten rząd do dymisji! Osobiście nie popieram w wielu kwestiach lewicy, ale przyznaje ze ich lewica ma więcej oleju w głowie niż obecna prawica.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
113 Posty

(cham)
Początkujący
Ja rozumiem, ze mozna rzeczy nie wiedziec. Mozna nie miec zdolnosci i mozna byc geniuszem. Trudno jest jednak zrozumiec, ze ktos mieszkajacy w tym kraju juz od wielu, wielu lat, w dalszym ciagu nie zadal sobie trudu zrozumienia parlamentaryzmu i na jakiej zasadzie egzekwuje i ustala sie tutaj prawo.
Rozumiem, ze mozna byc naszpikowanym pojeciem o demokracji w wykonaniu kaczynskiego ale na szczescie nie ta forma dziala w N.
Czy to tak trudno pojac, ze bramki sa wymyslem Rady Miejskiej w Oslo czy w Stavanger? Ze rzad nie ma z tym nic wspolnego? Dla ulatwienia dodam, ze w Oslo jest to lewica, ktora ma wiekszosc. Ufffff ..... czy to tak trudno pojac i przestac pisac bzdury?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
Czyli rząd nie ma nic do powiedzenia w tej kwestii??? Może zaraz zaczniemy tu norweska konstytucję cytować? Być może nie mam tyle wolnego czasu jak ty i nie mam czasu czytać na temat funkcjonowania norweskiego parlamentaryzmu. Są dużo ciekawsze tematy do czytania. Piszesz tu o demokracji a z twoich postów wynika ze tylko ty masz certyfikat z wiedzy o Norwegi i tylko ty możesz się tu wypowiadać. Czy to demokratyczne? Proszę cię grzecznie byś nigdy więcej nie odnosił się do moich postów. Po tym co przed ostatnio napisałeś na mój temat i jak mnie obrażałeś mam cię za toksycznego psychopatę, typowego hejtera, któremu w życiu nie wychodzi o próbuje się dowartościować w internecie. Ciekawe czy w realu masz odwagę ludziom prosto w oczy takie rzeczy mówić? Jeśli tak to dawno nie masz swoich zębów. W sumie to jesteś tu jedyna toksyczna osoba. Często się z chłopakami tu nie zgadzamy, ale nikt nikogo w tak psychopatyczny sposób nie obraża... Bierz chłopie leki, które ci lekarz przepisał i dopiero zaglądaj do internetu!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
113 Posty

(cham)
Początkujący
No sorry chlopcze. Reaguje gdy ktos wypisuje bzdury. Na twoim miejscu sprawdzil bym jak to dziala i potem przestal gadac ze to rzad ustawia bramki w Oslo.
Podobno..................."prawdziwa cnota krytyk sie nie boi"
Ale OK Skoro twoja argumentacja ogranicza sie jedynie do produkcji inwektyw................ to nie mam absolutnie zadnego problemu zeby przychylic sie do twojej prosby i nie odnosc sie do twoich postow.
Z malym zastrzezeniem Bede jednak korygowal gdy bedziesz wypisywal bzdury.
No i ........ wybijanie zebow w dyskusji jest bardzo prymitywnym sposobem argumentowania i w tego typu srodowisku sie nie obracam.
To kto w koncu decyduje o tych bramkach w Oslo? WIesz juz? Bo to to jest tematem
Bye, sir
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -16  
Odpowiedz   Cytuj
100 Postów
ja ja
(szefno)
Początkujący
Hvem bestemmer om det skal settes opp nye bomstasjoner og hva takstene skal være?
Det er politikerne som bestemmer om det skal settes opp bomstasjoner. Først gjør politikerne i kommunen vedtak, så politikerne i fylket og til slutt politikerne på Stortinget etter en samlet anbefaling fra Samferdselsdepartementet. Chyba jednak rzad mA cos do powiedzenia w tej sprawie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok