Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Szef wynajął detektywów, by śledzili Polaków podczas pracy. Jest wyrok w sprawie - Norwegia

1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(freewoman)
Stały Bywalec
Pracodawca myslal ze mial w pracy niewolników z Afryki..,ktorzy na stanowisku pracy biegają z dzidą.. i rzucają oszczepem.. chory czlowiek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 25  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Monika Moskal
(monika920828)
Wiking
, a wiec na co MY mozemy inwigilowac ich tak zeby nam zaplacili nawet i tak z 1000 nok zeby nam wyplacili z miejsca - np. ze ma w zamrazarniku zwloki dziecka po aborcji i sie nimi masturbuje czy cos w tym stylu - ze wykorzystuje je sexualnie , a to jednak sa zwloki nieletnie - i to by bylo tylko to trzeba by ze zlodziejami jakimis sukcesywnymi gadac doswiadczonymi takimi co robia te wlamy jednak PROFESJONALNIA & ALL THE TIME
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -21  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marcin Kobinski
(marcino0211)
Wiking
Musikalen ze Norki podworki Nice ym mnie juz nie zdziwia a tu masz Ci los! Germanskie poczucie wyzszosci jest tak gleboko zakorzenione ze sie nie cofna przed niczym! Jeszcze bardziej mi obrzydl ten Norweski upadek moralnosci i wszechobecna pycha! Ale pamietajcie ,,ten sie smieje kto sie smieje ostatni,,! 11 listopada proponuje (jednodniowy) wyjazd Polakow z Norwegii, niech poczuja ze to nasze swieto narodowe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 28  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marcin Kobinski
(marcino0211)
Wiking
Korekta !! Myslalem ze Norki potworki niczym mnie juz nie zdziwia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marcin Kobinski
(marcino0211)
Wiking
Za 9 dni pracy 2 detektywow 200000kr. Zaplacil , a Polskiemu pracownikowi na etacie mial problem z wyplata 24000kr. za miesiac pracy, wynajal i sie zdziwil ze Polacy chca wiecej niz uchodzcy dostaja w gratisie !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 31  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
Mi to wygląda na reklamę związku . Można prosić o jakiś zewnętrzny link bo takie sprawy są dość nagłaśniane w Norwegii a jeszcze jak wygrają związki .
Przekonałem się na własnej skórze po wypadku jak wygląda pomoc związków w walce z wielką firmą a jeszcze polskich przedstawicieli którzy za "parę srebrników" dostają częstych amnezji .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 22  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
A.. ...
(puciaixd)
Wiking
Pomyślmy najpierw dlaczego: bo tego tu nie napisali ...
jak osoba pracująca w firmie 8 lat nie przynosi zysków ani nie robi postępów, szef traci na osobie kupę kasy .. zaczyna się zastanawiać ... może nie zrobił tego zgodnie z prawem ... tak, mógł to zrobić inaczej . Ale norki to norki oni zanim coś zrobią nie przemyślą tego ...
jak osoba w 10 h trybie pracy przesiaduje 5 h z tego i nic nie robi to osobiście tez się bym zastanawiał/a co zrobić ..

Spójrzcie na sprawę z dwóch stron . Nie tylko na to co jedna ze stron uważa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Jeg1
(Jeg1)
Wiking
Ostrzegam I nie polecam tych zwiazkow!!!
Mialem do czynienia z calym tym "prezesem" oszust, cham I zlodziej.. Przekonalem sie na wlasnej skorze, ja I nie tylko.. Taka osoba nie powinna reprezentowac Nas Polakow I to w dodatku pod nazwa Solidarnosci...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Jeg1 napisał:
Ostrzegam I nie polecam tych zwiazkow!!!
Mialem do czynienia z calym tym "prezesem" oszust, cham I zlodziej.. Przekonalem sie na wlasnej skorze, ja I nie tylko.. Taka osoba nie powinna reprezentowac Nas Polakow I to w dodatku pod nazwa Solidarnosci...


...wyjasnisz wiecej?
...bo hmmm jezeli nalezy ktos nalezy do tego zwiazku to nic za usluge nie musi placic wiec jak mogl cie okrasc i z czego?????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok