Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Ropa najdroższa od ponad czterech lat. Korona coraz mocniejsza - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Ropa najdroższa od ponad czterech lat. Korona coraz mocniejsza
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Problem z tym, ze na dzisaj nie ma nic. Gospodarka lezy na obecna chwile, firmy nie zatrudniaja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Solomun .
(Quad)
Wiking
Wiec Cieszmy Sie, wreszcie portwele beda Grubsze..
P.s
Słyszałem ze korona ma być ponad 0,50
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ryszard Ohucki
(Kwit21)
Wiking
Szału nie ma.W Polsce wszystko zdrożało i jeszcze nie koniec podwyżek więc wyższy kurs korony cieszy ale pozornie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 21  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(freewoman)
Stały Bywalec
Ropa najdrozsza od czterech lat,lecz korona zawsze byla chwiejna.. jest chwiejna.. ona nigdy stabilna nie bedzie,wiec czas na oszczedne norweskie czasy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 17  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Sikieratek
(Sikieratek)
Wiking
Co z tego? Życie nie stanieje zarobki nie wzrosną....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(VARG)
Wiking
Jestem ekonomistą z wykształcenia, zerknąłem na artykuł, przy komentarzach mam pytanie - znacie się na wszystkim rodacy, prawda? Nie chcę być niemiły, tylko pomóc i dlatego proszę Was, nie potwierdzajcie tych obiegowych opinii, że nie ma branży w której polak się nie wypowie. Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Akurat z ekonomią każdy ma odczynienia na codzień, programy w tv, artykuły, pieniądze, którymi obracamy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
113 Posty

(cham)
Początkujący
Najwazniejsze jest, zeby kolega nie zarobil wiecej niz ja! Reszta sie juz fajnie wtedy potoczy Nie jest wtedy wazne czy korona mocna czy slaba.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(VARG)
Wiking
Z ekonomią ma każdy do czynienia ale nie każdy rozumie co decyduje o kursie walut i o mechanizmach kierujących rynkami. Jednak polacy to sami lekarze, ekonomiści, prawnicy, sportowcy, trenerzy itd, itd... Miłego dnia ludzie, trafiłem w mur, nie ma sensu więc odpuszczę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok