Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Dzisiaj rusza druga tura wyników rozliczeń podatkowych - Norwegia

Czytali temat:
thomas xxxxxxxxxxxx boj fra oszlo Łukasz Ch Darek1234 alabama123 (715 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Dzisiaj rusza druga tura wyników rozliczeń podatkowych
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Klakier2)
Wiking
Czy kazdy kto mial by otrzymac zwrot w drugiej turze, juz by o tym wiedzial? Poperz jakas i formacje z altinn np?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
alabama123
(alabama123)
Wiking
Nie dostałem zwrotu w 1 turze,liczyłem na przelew dzisiaj czyli 15 sierpnia a tu dalej nic.Mam czekac do końca października na 3 ture,czy pieniądze mogą wpłynąć na konto w każdej chwili?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(czarnyy90903)
Wiking
tez mam podobna sytuacje czy ktos cos wie na ten temat?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
latacz chlapacz
(decumanus)
Wiking
tez tak mam... napisałem tydzień temu do skateetatten ze i dostałem odpowiedz ze "dostane rozliczenie jak będzie gotowe, czyli miedzy 15 sierpnia a 15 (bodajże) października". To jakaś bezczelność jest. A rozliczałem się elektronicznie i nie dostałem żadnego żądania dosłania dokumentów - w zeszłym roku tak miałem. Ale kasa przyszła w sierpniu jak Bóg przykazał. W tym roku jakaś podpierducha. Szykanowanie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok