Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Norwegowie w Polsce po obejrzeniu filmu o powstaniu warszawskim: „Nie wiedzieliśmy. Ale będziemy pamiętać o 17.” - Norwegia

1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
277 Postów
Oglądam na TVP Polonia jak Warszawiacy śpiewają pieśni i piosenki powstancze. Pięknie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 38  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty

(LewySierpowy)
Wiking
Kolejny bubel medialny,w tym bezsensownym powstaniu zginelo ok.180.000 ludzi,w stosunku do zabicia 1600 okupantow,cyfry mowia za siebie.Powstanie zostalo przeprowadzone chaotycznie,jak za granica pokaze sie przebieg bitwy,to tylko sie kolejny raz osmieszymy,jaki to nby wielki zryw 63 dni chwaly mial byc,jak cale miasto zostalo doszczetnie zniszczone,pol miasta wymordowane a glupi ludzie wklejaja teraz w profile pamietamy,niby co? 180 000 ofiar glupiej decyzji!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -26  
Odpowiedz   Cytuj
277 Postów
Widziales kiedys, jak maly ptak rzuca sie na wiekszego w obronie gniazda?
Uwazasz to za glupie? Ja widzialem nie jeden raz jak drozd przeganial wrone. To dziala.
Naszym sie nie udalo , bo wron bylo wiecej.
Chwala bohaterom !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 44  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
SailorMoon
(SailorMoon)
Wiking
LewySierpowy napisał:
Kolejny bubel medialny,w tym bezsensownym powstaniu zginelo ok.180.000 ludzi,w stosunku do zabicia 1600 okupantow,cyfry mowia za siebie.Powstanie zostalo przeprowadzone chaotycznie,jak za granica pokaze sie przebieg bitwy,to tylko sie kolejny raz osmieszymy,jaki to nby wielki zryw 63 dni chwaly mial byc,jak cale miasto zostalo doszczetnie zniszczone,pol miasta wymordowane a glupi ludzie wklejaja teraz w profile pamietamy,niby co? 180 000 ofiarawo glupiej decyzji!
Brawo Stalin jest dumny z ciebie ze jego propaganda jest dla ciebie autorytatywna

gdyby nie PW to by Polski nie bylo bo Stalin w pol roku doszedl by do Paryza
Francji Belgi Dani Holandi tez by nie bylo


B
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
62 Posty

()
Początkujący
Racja! Zawsze bylo wiadomo, ze to Polacy pokonali hitlerowskie Niemcy. Malo kto o tym wie, ale taka jest prawda. Jedyna prawda!!!!!!!
Nic by bez nas nie istnialo! Nawet Chiny by nie istnialy.
Zawsze mi sie glupio wydawalo, ze Ojczyzna ma najwiekszy pozytek z ludzi ktorzy zyja i jej sluza Ale to przeciez bzdura! Za Ojczyzne nalezy ginac!, umierac!
Umrzec ze starosci to wstyd!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -22  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Ja nusz
(jano30111)
Wiking
Masz nieźle zryty beret. Zanim cokolwiek napiszesz to trochę się poucz historii. Coś mi antypolskim trollem zalatujesz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 22  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Mieliśmy po Czesku myślec, nie wzniecać powstania bo Niemcy nie pozwalają? A przepraszam, jak to sie ostatnio wmawiało ludziom, to nie Niemcy tylko faszyści. Po polskich interwencjach Niemcy przeprosili jako Niemcy w tym roku. Jesli duży cię pokona a wybijesz mu przy okazji zęby to on i inni duzi beda woleli zaatakować kogoś kto zębów nie wybija i od razu sie poddaje. W naszym narodzie zawsze byli tacy, którzy mówili: a po co nam polonez jak mogę mieć passata, a po co nam stocznie skoro Niemcy maja, a po co nam 500+ skoro cała zachodnia Europa ma takie cóś? No i przez takich trzeba było emigrować... Warto obchodzić takie uroczystości ze względu na pamięć o umarłych i by przypominać nam i innym ze z nami nie ma tak łatwo, my sie nigdy nie poddajemy!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 55  
Odpowiedz   Cytuj
62 Posty

(3sort)
Początkujący
Chyba jednak Polacy sie tez poddaja. Poddales sie bo wyemigrowales zamiast budowac z poswieceniem Ojczyzne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
napisał:
Racja! Zawsze bylo wiadomo, ze to Polacy pokonali hitlerowskie Niemcy. Malo kto o tym wie, ale taka jest prawda. Jedyna prawda!!!!!!!
Nic by bez nas nie istnialo! Nawet Chiny by nie istnialy.
Zawsze mi sie glupio wydawalo, ze Ojczyzna ma najwiekszy pozytek z ludzi ktorzy zyja i jej sluza Ale to przeciez bzdura! Za Ojczyzne nalezy ginac!, umierac!
Umrzec ze starosci to wstyd!!!!!


Hmm, czyli dobry, prawdziwy Polak i patriota to trup?

Idac dalej ta mysla...jeszcze tyle milionow Polakow bezczelnie zyje, zamiast oddac zycie w dobrej sprawie. Ojczyzne trzeba bronic przed gender, roznymi odmiencami, uchodzcami, drugim i trzecim sortem.....
Uff, lista jest dluga.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok