Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Gdy zwrot podatku nie wpłynie na konto: czek ze Skatteetaten – co z nim zrobić? - Norwegia

1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Pris
(Pris)
Wiking
Ja dostałem czek do Norwegii i kolega przesłał mi go do Polski.Teraz mam problem z realizacja go ponieważ jest w koronach.Orientuje się ktoś co można teraz zrobić ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
fzxcczxczx
(fzxcczxczx)
Wiking
z tego co wiem trzeba leciec do norwegi i tam zrealizujesz ten ala czek poniewaz on nie zawiera wszystkich danych i w polsce go nie zrealizuja
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Osoby, które przebywają w Polsce i nie mają możliwości realizacji czeku z Norwegii, mogą wysłać do poborcy podatkowego w Norwegii stosowne pismo z prośbą o przelanie zwrotu na numer konta bankowego. Nasza firma zajmuje się przygotowaniem takiego pisma. Można skontaktować się z nami pod numerem +48 58 743 07 53 w celu uzyskania informacji.
Zgłoś wpis
1 Post

(Pawle)
Wiking
Mam teb sam problem jak moge odebrac pieniadze. Czek jest do konca miesiaca czyli jeszcze dwa dni. Czy te pieniadze mi przepadna?? Dodam ze mieszkam teraz w Anglii i nie mam mozliwosci leciec teraz do Norwegii zeby zrealizowac ten czek. Prosze o pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(jacek134)
Wiking
to co jest na zdjeciu to nie jest czek tylko informacja i nie da rady jej zrealizowac w polsce bank pekao sie tym zajmuje i dostalem odmowe a bank pko juz sie tym nie zajmuje a bank nordea juz nie ma udzialow w polsce i tez lipa pozostaje jechac osobiscie do norkow
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Doloresss)
Wiking
Mieszkam w Polsce. Dostałam czek, zwrócili mi go z możliwością wyslalania swojego konta bankowego by mogli przesłać mi pieniądze. Gdy to zrobiłam przyszedł MEiL ze mam im podać tax card. Mam numer tymczasowy w Norwegii i karty podatkowej nie mam. Co mam zrobic? Wyrobić elektroniczna kartę i im wysłać czy muszę udać sie do Norwegii bo tak tez czytałam....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Marys3)
Wiking
Witam! Właśnie dostałam taki czek. Planuję polecieć do Norwegii odebrać pieniądze. Czy mogę go zrealizować w jakimkolwiek banku lub na jakiejkolwiek poczcie w Norwegii? Czy pieniądze dostaje się od razu? Będę wdzięczna za informacje.
Pozdrawiam!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Roman Dorociak
(RomanDorociak)
Wiking
Ja zrealizowałem czek w Pekao SA. Można w Deutche Bank. Trzeba jednak otworzyć rachunek.
W Norwegii za realizację takiego czeku w banku trzeba zostawić ponad 300 NOK
może ci pomóc w realizacji Multinor ale też nie za friko
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok