Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

„Atak na wolność i państwo prawa”: norweskie media o reformach polskich sądów [PRZEGLĄD PRASY] - Norwegia

Czytali temat:
MIROSLAW SZYMANOWSKI Sławomir, Janusz kumpel Grażyny Wiśniewski Zbigniew Karpinski mart enty boj fra oszlo Pabllo31 Łukasz Ch Ikett Personalpartner Miroman (1080 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Wiking
Szkoda, że nie piszą o Józef Iwulskim jego współpracy z prl, Jego żonie oficerze sb, o mężu Małgorzaty Gersdorf doradcy Jaruzelskiego i o tym, że w PL wielkie sprzątanie celebryckich złogów prl....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 73  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Eldur Sevarsson
(Eldur Sevarsson)
Wiking
@Grzegorz Gregory szkoda ze nie piszą ze kierowca Macierewicza był kierowca generałów stanu wojennego....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -27  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Szybki Bill
(Wiedza)
Wiking
Powierzchowne dziennikarstwo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 46  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marian Paździoch
(MarianPazdzioch)
Wiking
A ja myślałem, że MojaNorwegia to portal obiektywny. Hmmm... cóż chyba się myliłem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 43  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Grazyna123
(Grazyna123)
Wiking
Jak widac Moja Norwegia ma lewackie spojrzenie na swiat, Soros...??? Brawo PIS. Nie wszyscy sa pieskami na smyczy Makreli szczekajacymi na Polske i PIS za niemieckie srebrniki...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 68  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
MIROSLAW SZYMANOWSKI
(mirek6660)
Wiking
zapomniałeś dodać o Piotrowiczu z pisu i Kryże kim byli a kim obecnie są
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -29  
Odpowiedz   Cytuj
62 Posty

(3sort)
Początkujący
Grazyna123 napisał:
Jak widac Moja Norwegia ma lewackie spojrzenie na swiat, Soros...??? Brawo PIS. Nie wszyscy sa pieskami na smyczy Makreli szczekajacymi na Polske i PIS za niemieckie srebrniki...
A ja szczekam na pisowskich komunistow za swoje srebrniki i bez smyczy. Taksamo jak pis szczeka na mnie. I w czym problem? Nie moze przeciez tak byc zeby tylko jeden mial prawo do szczekania. Hm......ale pis uwaza ze moze tak byc. Dlatego szczekam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -77  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
1 Post
Wiking
Ktoś tu pisze o PIS-owskich komuchach ,chyba ci się chłoptasiu wiele rzeczy pomyliło ale jestem pewny ze twoja wiedza wyniesiona ze szkoły jeśli jakiąś w ogóle ukończyłeś jest zbyt nikła żeby ocenić kto jest komuchem ,postkomuchem ,lewicowcem kto z prawej lub lewej strony stoi.Twoja wiedza najpewniej bierze się z dyskusji przy flaszce czystej w towarzystwie takich samych mądrych jak ty.Żeby coś dobrze zrozumieć to trzeba wgryźć się w temat chociażby stoczni sprzedanych i zamkniętych przez kogo PIS czy czy tak chwalonego Tuska.Norwedzy nie są w stanie zrozumieć przemian jakie teraz się dokonują w naszym kraju.Oni swojego Vidkuna Quislinga rozstrzelali a my niestety pozwoliliśmy swoim komuchom rozmnażać swoje teorie i okradać państwo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 95  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok