Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Benzyna rekordowo droga. Eksperci przewidują: to dopiero początek podwyżek - Norwegia

Czytali temat:
Sławomir, Janusz kumpel Grażyny Wiśniewski K F Kasia K boj fra oszlo Krzysztof Hutniczak sweet man Łukasz Ch Darek1234 (420 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Benzyna rekordowo droga. Eksperci przewidują: to dopiero początek podwyżek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...tutaj zwykły Kjell kupi minimum 10 litròw czarnego złota za 1 roboczogodzine netto
...nie chce mi sie szukać czy aby cena w Polsce nie jest najwyższa lub w top 4 w stosunku do zarobkow?
...moze to juz czas nad Wisłą na jazde na wynglu!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -15  
Odpowiedz   Cytuj
277 Postów
Rzadzacy nie maja dobrego pomyslu na problemy gospodarcze. Podwyzki cen i podatkow to "polityka" znana nie tylko w Norwegii .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 15  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(freewoman)
Stały Bywalec
Ino szybko kupowac w Norwegi Teslę.. cena benzyny w dalszym ciagu bedzie wzrastac.. Norwegia to kraj "drogi" taki, ze spoleczenstwo bedzie do Polszy przyjezdzac na żebraki...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
Złota damo pewno norweskie żebraki więcej w centrum użebrają niż 90% ludzi w "Polszy" ma na wypłatę za 12 godzin pracy. Ja za godzinkę pracy mogę se tu ok. 18 litrów benzyny kupić, ludzie pracujący w beamingach kupią ponad 10 litrów za 1h pracy. To gdzie ten dramat
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -12  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok