Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
1 Post
Ryszard Pobozny
(Rysiu)
Wiking
boj fra oszlo - mozesz wlanczac , lub wlonczac . Byle sie swiecil , zeby nie wprowadzac kierowcow w blad.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(freewoman)
Stały Bywalec
Z wlasnego doswiadczenia najniebezpieczniejsze sa w Norwegi ronda , jeden wielki chaos... jezdzą jak chcą..,czesto przy tym nie uzywają kierunkowskazòw! A Polacy wiadomo nie ma az takich ograniczen jak w norwegi, dletego w Polsce nie mamy czasu jezdzic w trybie Norweskiego żółwia...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(freewoman)
Stały Bywalec
W Polsce zyje sie o wiele szybciej niz w Norwegi ,takze z prowadzeniem samochodu rowniez jest to samo...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
55 Postów
natalia MojaNorwegia
(nataliaMojaNorwegia)
Redaktor
jangasiorek58 napisał:
[quote]Nasępny artykuł Pani Hanny Jelec , żeby dokopać Polakom ! Pani jest oderwana od rzeczywistości , pisze Pani tytuł artykułu od siebie , nie podająć we wstępie żadnych innych ocen , więc uważam że to jest Pani zdanie . 30 lat temu pojechaliśmy z moim kuzynem syrenką do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie , po drodze zgubiliśmy 3 bieg [kto kumaty wie} w całej Warszawie nikt na nas nie zatrąbił , TO JESTKLASA! Pani była tam gdzieś . Jeżdżę do Kraju ojcZystego Polski często {rotacja} i widzę piękną kulurę jazdy , żaden Norweg opuszzczając rondo nie wrzuci kierunkowskazu a w Polsce to jest standard . Dlatego twierdzę że Pani jest oderwana od rzeczywistości , oczywiście artykuł może zostać zablokowany - tylko dlaczego?[/quote]

Proszę czytać ze zrozumieniem, następnie obrażać. Artykuł traktuje o raporcie Europejskiej Rady Bezpieczeństwa w Transporcie, nie przedstawia prywatnego zdania autorki. Także, jak to Pan nazywa, "dokopywanie Polakom", to Pana nadinterpretacja i niestety brak zrozumienia czytanego tekstu. Pozdrawiam serdecznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
JAN GASIOREK
(jangasiorek58)
Wiking
Ja Jan nie pozdrawiam Pani serdecznie , proszę włąśnie czytać ze zrozumieniem , gdzie wyjaśniłem co Pani zrobiła , Pani Hanno Jelec!Widzę że są potężne problemy ze zrozumieniem wyrażeń w języku polskim , tu już szkoła językowa nie pomoże ,ucz się!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
JAN GASIOREK
(jangasiorek58)
Wiking
Natalio z Mojej Norwegii , wchodzisz w odbyt swojej szefowej bo ,postanowiłaś , będąc na straconej pozycji żeby się odryźć za swoją szefową, mimo że ona dołożyła do pieca!Nikogo nie obaziłem a to że trzeba się nauczyć języka polskiego , po to by móc uczyć innych i proszę napisać do mnie jak ta nauka będzie już faktem i nie pozdrawiam sertdecznie , kawał drogi przed Panią.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
JAN GASIOREK
(jangasiorek58)
Wiking
No i co Natalio z Mojej Norwegii ? Są jeszcze ludzie ,którzy będą pilnowali żeby dzieci i wnuki nie byli w służbie hitlerowców , mieszkam 30 km od OŚWIĘCIMIA i zapewniam ciebie {specjalnie piszę z małej litery} nie odpuszczę i nie licz na to że kiedyś odeję , następne Pokolenia wiedzą , tak mi dopomóż Bóg.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
JAN GASIOREK
(jangasiorek58)
Wiking
Zdarza się , dobrego tygodnia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
zaskar bygg
(zaskarbygg)
Wiking
po 1 norkow jest 7x mniej wiec statystyczne wyniki dzielimy x7
po 2 mercedesy bmw nie mowiac o tesli co z busa robi miazge sa bezpieczniejsze od naszych 15-20 letnich aut polowa jest starsza niz 15 lat albo i wiecej
ale trzeba przyznac ze u nas brawora debilizm drzewa jebane na poboczu to normalka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Jan Kowalski
(Fantomas)
Redaktor
Wiekszego zdziczenia i zbydlecenia kierowcow niz na polskich drogach, nie ma nigdzie na zachod od Bugu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok