Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Hipokryzja norweskich mediów: Norweg jechał szybciej, ale to Polaka piętnują - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Hipokryzja norweskich mediów: Norweg jechał szybciej, ale to Polaka piętnują
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marian Paździoch
(MarianPazdzioch)
Wiking
No i co z tego? Mają prawo pisać. Ich kraj, ichnie drogi. My tutaj jesteśmy gośćmi, a goście muszą się jakoś adekwatnie zachowywać. Spójrzmy na siebie jakie my mamy zdanie na temat Ukraińców? No jakie? Też bardzo podobne do norweskiego wobec nas. Nie chcemy by Ukraińcy pracowali na czarno, chcemy by płacili podatki, nie chcemy by brali socjale tylko żeby pracowali. I w każdej płaszczyźnie jest podobnie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 56  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Gosia Weustink
(GosiaWeustink)
Wiking
W Holandii rowniez pisze sie tylko o polakach a wynika to poprostu z faktu , ze jestesmy najliczniejsza
grupa emigrantow
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Ryhard)
Wiking
Zabawnie dziecinny artykuł . Mniemam że pisał go 8 latek ha ha h
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Marek Nowak
(Filemon)
Wiking
Artykuł głupi i tendencyjny, mnie nie razi piętnowanie 19 letniego !!!!!! pirata znad Wisły i podkreślanie jego narodowości szczególnie, że Polacy słyną z morderstw na drogach i chcą przenosić swe bandyckie zwyczaje na inne spokojne kraje Europy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jura gładysz
(jurijgagarin)
Wiking
Wriat za kółkiem nie ma narodowości to po prostu potencjalny zabujca
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Tomasz Lenartowicz
(Nieobecny)
Wiking
Są co najmniej dwie opcje traktowania tematu łamanie zasad ruchu drogowego przez Polaków. Jedna to zauważenia że Polacy (szczególnie w kraju) jeżdżą wyjątkowo niebezpiecznie bardzo często łamiąc podstawowe zasady. Druga to upierać się że owszem, może, czasami ale przecież inni też łamią prawo. Różnica jest zasadnicza. Gdyby w PL wprowadzić restrykcje drogowe takie jak w NO to sprawa ląduje w Brukseli jako łamanie podstawowych „praw” obywatelskich.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Gorguts ...
(Gorguts)
Wiking
Na moich oczach POLITI w nieoznakowanym wozie złamała 5 przepisów drogowych, po czym zatrzymali mnie i zabrali mi prawko, bo przyspieszyłem, żeby odczepić się od kretyna, który łamał przepisy i m.in. zygzakował 3 pasami na E6. Znajdźcie mi kogoś, kto by nie pomyślał, że to jakiś pirat drogowy. Raz do mnie w NO jeden z pięściami wyskoczył, wiec byłem pewny, że to kolejny debil. W sądzie nikt mnie nie słuchał, więc przestałem się stawiać na wezwania. Przyłazili, grozili, papierki zostawiali, a ja tak się bałem, że je darłem ze strachu. Dowalili mi grzywnę większą niż wcześniej mówili, stąd ich olałem. Ostatecznie zamiast 8 tysięcy na które się zgodziłem dowalili mi w sumie 20tys. (razem z kosztami sądowymi) bo stwierdzili, że się na 8tys. nie zgodziłem. Ręce opadają. Podzieliłem sobie na 22 raty, wziąłem dodatkowe godziny i już nadrobiłem stratę i hipokrytów pier...lę. I nie ma to nic do tego, czy jestem z Polski, czy Rumunii. Kretyńskie gadanie. Prawo młóci każdego tak samo bez względu na narodowość, więc nie napędzajcie niezdrowych emocji.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Dorris
(Dorris)
Wiking
Marian Pazdzioch- ale polacy w NO nie maja takich ulg i pomocy ze str.panstwa,urzedow jak maja ukraincy w PL !!! Polacy we wlasnym kraju maja trudniej niz oni, a tak byc nie powinno...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok