Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Leczy polonijne depresje i radzi: „Nigdy nie tkwij w tymczasowości. Jest zabójcza dla psychiki” - Norwegia

Czytali temat:
Zbigniew Karpinski Ewa Adam boj fra oszlo Łukasz Ch famila bagamoon (731 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marian Paździoch
(MarianPazdzioch)
Wiking
Miej wy**bane, a będzie Ci dane" złota zasada.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
StefanPe
(StefanPe)
Wiking
Norwegowie cenią punktualność? Buahahaha.
Tak ja też byłem umówiony do lekarza na konkretną godzinę. Wpuszczono mnie do gabinetu z 30 minutowym opóźnieniem.
Nie raz się z Norwegiem umawiałem na spotkanie zawsze się spóźniał albo w ogóle się nie pojawiał.

Mój szef. Dzwoni do mnie i zamiast konkretów prawi jakieś dziwne historie. Mówię, że będę w biurze za godzinę to pogadamy.
On na to, że pewnie, nie ma problemu.
Przyjeżdżam a biuro zamknięte szefa nie ma. Współpracownicy mówią, że wyszedł dziś z pracy dwie godziny wczesnej bo jest ładna pogoda to przecież po co ma siedzieć w biurze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 20  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
MarcinBaltyn
(MarcinBaltyn)
Wiking
Czy przypadkiem Norwegowie nie mają największego wskaźnika samobojstw z powodu depresji?? Podobmo więcej osób ginie q ten sposób niż w wypadkach samochodowych
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok