Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Mundial 2018: tej drużynie najczęściej kibicują Norwegowie. I nie jest to reprezentacja Polski - Norwegia

Czytali temat:
Jaroslaw R danny g M N adam hryciuk Dominika W Zbigniew Karpinski boj fra oszlo sweet man Łukasz Ch Darek1234 (342 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marian Paździoch
(MarianPazdzioch)
Wiking
A czemu by mieli kibicować Polsce? Za to, że w większości myjemy, sprzątamy im mieszkania i budujemy domy? WTF? Jak się zwolniłem z pracy Norweżka spytała mnie czy wracam nastalę do Polski ja mówię, że Nie. Jadę na 2 miesiące i wracam, Ona jakaś zniesmaczona po twarzy widać i mówi... "...No tak przecież TEŻ możesz pracować w Anglii, Niemczech itd.". Między wierszami można było wyczytać. "Po co tu wracasz!" A myślałem, że jesteśmy kumplami
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 28  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
1 Post
Eldur Sevarsson
(Eldur Sevarsson)
Wiking
Ja tez kibicuje Islandczykom- Áfram Ísland !!!
Graja z pasja, nie zarabiają kilkudziesięciu tys euro dziennie. A kibice z Islandii nie oczekują od swojej drożyny cudów. Z wczorajszego remisu cieszyli się i uważali to za sukces. W 2016 Rolando nie rozumiał radości Islandii po remisie z Portugalia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 15  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok