Status pendler
Rozlicz podatek
Status pendler
Druga klasa podatkowa
Rozlicz podatek
Druga klasa podatkowa
Ulga 10%
Rozlicz podatek
Ulga 10%
Rozliczenie podatku
Rozlicz podatek
Rozliczenie podatku
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Mieli dostarczyć trumnę do Mandal, wysłali ją do Polski. Tragiczna pomyłka linii lotniczych - Norwegia

Czytali temat:
grzegorz wisniewski M N Tomasz Szymanski Magda lena boj fra oszlo ja ja Damian Kołodziejczak Katrin3 Jan Henryk Wachala Chamera_norw kasiula25 kasiula25 finsbury (442 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
147 Postów
Gold Damme
(freewoman) Online
Stały Bywalec
Nie wiem czy śmiać się czy płakać... tutaj trzeba wszystkim współczuć..,a szczególnie za brak organizacji pracowników za to odpowiedzialnych...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Konto zablokowane)
Wiking
w artykule nic nie pisze sie o rodzinie polskiej.Ja osobiscie znalam zmarlego i nadal nie do uwierzenia jest taka pomylka.Rodzina polska przezywala dwa razy pogrzeb.Piewszy raz pochowali meza, ojca ,brata,szwagra -nie wiedzac ze to nie on.Ile lez wylali i rozpaczy i tesknoty i bolu po stracie.A tu nastepna wiadomosc,ze to jednak nie on.SZok niedowierzanie i pewnie wscieklosc ,jak to sie moglo stac.Drugi pogrzeb odbyl sie i zostala pochowana wlasciwa osoba.Staram sie zrozumiec norweska rodzina ,ktora bedzie czekac az zmarly wroci do Norwegii.Wspolczuje obu rodzinom
Zgłoś wpis
Oceń wpis:7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Eldur Sevarsson
(Eldur Sevarsson)
Wiking
''W sprawę zaangażowało się także polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych, gdyż sprawę dodatkowo przedłuża polska biurokracja.''

Jak ta biurokracja w Polsce wpuściła dodatkowa trumnę? Dlaczego nikt się nie zainteresował dlaczego są dwie a nie jedna trumna? A może się zainteresował tylko nie miał czasu wyjaśniać. Bałagan, pospiech i presja.... Tak wygląda życie w dzisiejszych czasach. Procedury są nagminnie naciągane i łamane, bo liczy się każda sekunda, co nie jest żadnym usprawiedliwieniem do tego co się stało.
Powtarzam się, ale świat podażą w złym kierunku......
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj

Bliżej nas