Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Mieli dostarczyć trumnę do Mandal, wysłali ją do Polski. Tragiczna pomyłka linii lotniczych - Norwegia

Czytali temat:
grzegorz wisniewski M N Tomasz Szymanski Magda lena boj fra oszlo ja ja Damian Kołodziejczak Katrin3 Jan Henryk Wachala Łukasz Ch (1141 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(freewoman)
Stały Bywalec
Nie wiem czy śmiać się czy płakać... tutaj trzeba wszystkim współczuć..,a szczególnie za brak organizacji pracowników za to odpowiedzialnych...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
JOLA37
(JOLA37)
Wiking
w artykule nic nie pisze sie o rodzinie polskiej.Ja osobiscie znalam zmarlego i nadal nie do uwierzenia jest taka pomylka.Rodzina polska przezywala dwa razy pogrzeb.Piewszy raz pochowali meza, ojca ,brata,szwagra -nie wiedzac ze to nie on.Ile lez wylali i rozpaczy i tesknoty i bolu po stracie.A tu nastepna wiadomosc,ze to jednak nie on.SZok niedowierzanie i pewnie wscieklosc ,jak to sie moglo stac.Drugi pogrzeb odbyl sie i zostala pochowana wlasciwa osoba.Staram sie zrozumiec norweska rodzina ,ktora bedzie czekac az zmarly wroci do Norwegii.Wspolczuje obu rodzinom
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Eldur Sevarsson
(Eldur Sevarsson)
Wiking
''W sprawę zaangażowało się także polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych, gdyż sprawę dodatkowo przedłuża polska biurokracja.''

Jak ta biurokracja w Polsce wpuściła dodatkowa trumnę? Dlaczego nikt się nie zainteresował dlaczego są dwie a nie jedna trumna? A może się zainteresował tylko nie miał czasu wyjaśniać. Bałagan, pospiech i presja.... Tak wygląda życie w dzisiejszych czasach. Procedury są nagminnie naciągane i łamane, bo liczy się każda sekunda, co nie jest żadnym usprawiedliwieniem do tego co się stało.
Powtarzam się, ale świat podażą w złym kierunku......
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok