Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Pojechać do Norwegii i nie zbankrutować: 5 prostych trików, o których powinieneś wiedzieć - Norwegia

1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów

(slawekg83)
Stały Bywalec
Normalnie wymaże wakacje , jeździć za spaniem w gronie kilkunastu nieznajomych i polować na przeterminowane jedzenie , a i by se pamiątkę kupić trzeba odwiedzić norweskie wsie czy jaka babcia czegoś nie wychaftowała lub dziadek nie ustrugał . Szkoda gadać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów

(slawekg83)
Stały Bywalec
Wymażone wakacje ( wdar się błąd)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
277 Postów
Wszystko dobrze, ale z oszczedzaniem na jedzeniu bym nie przesadzal. Mozna zabrac troche ulubionych konserw z domu , reszte dokupic np w Rema 1000 (makrela w tomacie , pasztet / leverpostei, pieczywo chrupkie Wasa i bulki razowe, owoce w promocjach to przyklady produktow smacznych i tanich kupowanych masowo przez miejscowych). Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(freewoman)
Stały Bywalec
Przesadzacie.. biore swoją przyczepe cempingowa 6 osobową i pryskam na "dzikie miejsca" i tez super mozna wypocząc.. , wiec nie ŕobic mi tu paniki prosze.. lub mozna skorzystac z zaproszenia.. "kubusia puchatka" ... zeby uzyczyl kawalek miejsca na ziemi pod moja przyczepe.. a zywnosc..? no còż czlowiek jest "żarłaczem" konsumowac cos musi..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Sarkazm. No ale tyle ludziom zostalo z poszanowania wlasnej godnosci. Namiot i przeterminowane konserwy.

SSB niech skonczy z tymi statystykami o bezrobociu na poziomie 3,4%. Ktos kto nie zna tego kraju jeszcze pomysli, ze to kraina mlekiem i miodem plynaca.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 22  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
freewoman napisał:
Przesadzacie.. biore swoją przyczepe cempingowa 6 osobową i pryskam na "dzikie miejsca" i tez super mozna wypocząc.. , wiec nie ŕobic mi tu paniki prosze.. lub mozna skorzystac z zaproszenia.. "kubusia puchatka" ... zeby uzyczyl kawalek miejsca na ziemi pod moja przyczepe.. a zywnosc..? no còż czlowiek jest "żarłaczem" konsumowac cos musi..

...norweskie misie,gumisie czy tez trole
...chetnie zapraszaja
..szkoda ze Polacy slynacy z goscinnosci
..nie sa az tacy wylewni
...czyzby zaufanie działało tylko w jedna strone?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Tomasz Lenartowicz
(Nieobecny)
Wiking
Mnie sie podoba ten "przepis" na aktywne zwiedzanie pięknej Norwegii. Sa jeszcze noclegownie dla narkomanów gdzie przy dozie umiejętności aktorskich można się za friko przespać. Ok, powiedzmy to tak : Norwegię bez problemu mogą zwiedzać szejkowie z Arabi Saudyjskiej. Dla pozostałych reszta świata stoi otworem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 29  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(freewoman)
Stały Bywalec
bojfraoszlo napisał:
freewoman napisał:
Przesadzacie.. biore swoją przyczepe cempingowa 6 osobową i pryskam na \"dzikie miejsca\" i tez super mozna wypocząc.. , wiec nie ŕobic mi tu paniki prosze.. lub mozna skorzystac z zaproszenia.. \"kubusia puchatka\" ... zeby uzyczyl kawalek miejsca na ziemi pod moja przyczepe.. a zywnosc..? no còż czlowiek jest \"żarłaczem\" konsumowac cos musi..
...norweskie misie,gumisie czy tez trole
...chetnie zapraszaja
..szkoda ze Polacy slynacy z goscinnosci
..nie sa az tacy wylewni
...czyzby zaufanie działało tylko w jedna strone?

Przeciez napisalam,iz moja przyczepa jest 6-7 osobowa ,wiec tez sie w niej zmiescisz..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
274 Posty
jan paweł
(secondo)
Stały Bywalec
slawekg83 napisał:
Wymażone wakacje ( wdar się błąd)


Hahahaha. To Ci sie udalo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok