Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Jak rozgryźć skattemelding krok po kroku - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Jak rozgryźć skattemelding krok po kroku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
96 Postów
Założyciel MN
Dzięki
Zgłoś wpis
1 Post
monika w
(monicapl)
Wiking
pomogliście, dziękuję
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Julecia87
(Julecia87)
Wiking
A co kiedy na rozliczeniu widnieje D-numer?staly numer otrzymałam w połowie zeszłego roku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Julecia87 napisał:
A co kiedy na rozliczeniu widnieje D-numer?staly numer otrzymałam w połowie zeszłego roku

Rozliczenie należy wykonać logując się na konto Altinn, na który widnieje Skattemelding oraz druk do rozliczenia. Urząd posiada informacje na temat tego, że dana osoba zmieniła w ciągu roku numer personalny.

Więcej informacji: www.multinor.no
Zgłoś wpis
1 Post
Pawel.K
(Pawel.K)
Wiking
Co jezeli numer konta nie zgadza sie z numerem na rozliczeniu. Czy trzeba skladac do skatu jakies pismo o aktualnym numerze konta __
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
magdalena84
(magdalena84)
Wiking
A w jaki sposob zmienic ilosc miesiecy zeby minstefradrag byl rzeczywisty.w 3.2.1 nie widieje to..wic nie jestem pewna czy policzyli dobrze_
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
magdalena84
(magdalena84)
Wiking
pomocne
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
teletimateleminuta
(teletimateleminuta)
Wiking
a co z automatycznie naliczanym personfradrag, czy ta pozycja powinna gdzies widniec w skattemelding?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
teletimateleminuta
(teletimateleminuta)
Wiking
w ktorym miejscu w rozliczeniu elektronicznym mozna zmienic dlugosc pobytu, powinno byc w 2.1 (jako rezydent tego nie widze)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok