Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Norweska telewizja dała ciała? Nie pokazano dekoracji Kamila Stocha - Norwegia

Czytali temat:
Sławomir, Janusz kumpel Grażyny Wiśniewski jan paweł M N Magdalena M w m boj fra oszlo ja ja Łukasz Ch krakusik Miroman (799 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Norweska telewizja dała ciała? Nie pokazano dekoracji Kamila Stocha
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marian Paździoch
(MarianPazdzioch)
Wiking
przypadek?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -48  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marcin Kobinski
(marcino0211)
Wiking
nie ma przypakow ! oni robia to notorycznie rok temu gdy w Lillehamer 1 i 2 miejsce zajeli Stoch i Kot to nawet hymnu naszego nie odegrali ! To tylko pokazuje jakimi prostakami sa z swoja kultura troli ,potrafia tylko wychwalac swoich a innych mistrzow to juz im przez gardlo nie chce przejsc a przeciez wiedza doskonale jak wielu nas Polakow pracuje tutaj z korzyscia dla siebie jak i dla nich samych ! HANBA , PROPAGANDA i KIJ IM W D.pe ! Lewackie Lamusy ! itp.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 59  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Dla Norwegów Polacy są niczym ...niżej niż uchodźcy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 55  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
J M
(y36)
Wiking
w Danii juz placza ze polscy pracownicy budowlani sie zawineli i nie ma komu robic za goowniana stawke a bidulki nie wiedza dlaczego przeciez Dania taka zaje...ta jest
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 44  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marian Paździoch
(MarianPazdzioch)
Wiking
Marcin Maniek chciałbym jeszcze przypomnieć jak kilka tygodni temu Stocha było zaproszono do Norweskiego eurosport czy coś takiego i jak prowadzący chciał z niego idiotę zrobić.... Ale Stoch zachował zimną krew
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 62  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marek Oniszko
(Gustav)
Wiking
Latałem nad skocznią z Polską flagą ale niejako na "przynętę" wzięliśmy też flagę Norwegii i jak się można było spodziewać to ich flaga była "zauważona" przez operatora
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 32  
Odpowiedz   Cytuj
274 Posty
jan paweł
(secondo)
Stały Bywalec
Gustav napisał:
Latałem nad skocznią z Polską flagą ale niejako na "przynętę" wzięliśmy też flagę Norwegii i jak się można było spodziewać to ich flaga była "zauważona" przez operatora
Przez operatora zapewne obie, ale to realizator decyduje. Za to dziewczynki ladne pokazywal.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Szybki Bill
(Wiedza)
Wiking
W ukrytej dyskriminacji obcokrajowcoe wychodzi brak kultury u Norwegow i ich kompleksy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 58  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok