Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Słowa Listhaug podzieliły Norwegię. Storting zagłosuje za odwołaniem minister - Norwegia

Czytali temat:
Sławomir, Janusz kumpel Grażyny Wiśniewski Jan Maryjan mart enty boj fra oszlo ja ja Markus69 Łukasz Ch CheckM8 Diagnostyka Samochodowa Onty_Ja_Gabriel_3. (652 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Słowa Listhaug podzieliły Norwegię. Storting zagłosuje za odwołaniem minister
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
Sylvi jest ministrem w zlym panstwie.
W Polsce za taki wpis dostalaby poklask gawiedzi, gratulacje od prezesa i nagrode pieniezna.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 23  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Tak jak ty myśli spora ilość Norwegów...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 33  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
J M
(y36)
Wiking
Tepe lewaki chyba nie zdaja sobie sprawy ze w nowym porzadku swiata ktory popieraja i do ktorego daza zostana wymazani w pierwszej kolejnosci
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 39  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Tomasz Lenartowicz
(Nieobecny)
Wiking
Sylvi wlasnie straciła funkcje min. sprawiedliwości. Można sie z tym rozwiązaniem zgadzać lub nie. Trzeba w tej sprawie zauważyć to co ważne. Norwegowie potrafią prowadzić debatę polityczna. Zwracają uwagę na znaczenie współczesnych mediów. Debata publiczna ma dotyczyć konkretnych spraw a nie byc personalnym atakiem na drugiego tylko dlatego ze ona/on ma inne zdanie. Niestety ten typ kultury politycznej debaty jest w Polsce nieznany.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Paweł Z.
(Wloczykijaszlak)
Wiking
Daj kobietom rządzić krajem, a będzie burdel. Co innego w kuchni...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok