Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Norweskie piwo z rekordowym eksportem: „Chcą więcej, niż jesteśmy w stanie uwarzyć” - Norwegia

Czytali temat:
Sławomir, Janusz kumpel Grażyny Wiśniewski jan paweł M N Krzyś zdunek mart enty boj fra oszlo ja ja Panda xoxo Łukasz Ch no wear apoco88 (887 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
PIG DRIVER
(PIG)
Wiking
hehe tego się pic nie da
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
274 Posty
jan paweł
(secondo)
Stały Bywalec
A piles chociaz jedno z wymienionych piw?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
Piwo sie pije dla walorow smakowych, nie dla zawartosci alkoholu.
Niestety wielu polakow tego nie jest w stanie pojac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Piwo Norweskie i...walory smakowe...HOHOHOHO...HAHAHAHA...HEHEHE...HIHIHIHII....HAHAHAHA.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...maja wiele piw wysokiej klasy
...z malych browarow
...ceny juz nie sa takie ,,male,,,
..tak od 50 koron w gore
...osobiscie kupuje piwo ,jezeli piwo
...za min. 50 koron/ 0,5l
...tak mi doradzila pewna znajoma z tego forum
...ze takie sa najlepsze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
106 Postów

(torsdag4)
Początkujący
mi osobisce smakuje norweskie piwo gdyz ma o wiele lepszy smak niz polskie...polskie jest po pierwsze mulace i po 2 juz czujesz cos w glowie a tutaj pijesz sobie dla smaku a nie zeby sie urznac, tak samo szwedzkie...zupelnie inna woda
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
274 Posty
jan paweł
(secondo)
Stały Bywalec
torsdag4 napisał:
mi osobisce smakuje norweskie piwo gdyz ma o wiele lepszy smak niz polskie...polskie jest po pierwsze mulace i po 2 juz czujesz cos w glowie a tutaj pijesz sobie dla smaku a nie zeby sie urznac, tak samo szwedzkie...zupelnie inna woda

Widze, ze tu rozmowa toczy sie nie o piwach, tylko o wyrobach komercyjnych piwopodobnych. Raczej nie ma co tworzyc podzialow na polskie, norweskie, czeskie itd. Piwo dzieli sie na dobre i niedobre. Ppza tym gusta. Jeden woli lagery, inny stouty. Kiesys prowadzilem knajpe w Pl. W beczkach mialem 3 rodzaje rodzimych sikaczy. Zywiec, tyskie i lech. W kegach 50 ltr. bylo tyskie gronie, a 30ltr ksiazece. Przewaznie zamawialem 30ltr ksiazece, bo szybciej konczyla sie kega i bylo przez to swieze. Dostawca wyjasnil mi, ze ksiazece beczkowe jest tym samym piwem co lech w beczce, tylko marketing spowodowal, ze tyskie pili starsi, a lecha mlodziez. Nie wierzylem i porownalem empirycznie. Faktycznie to samo. Ale gdy skonczylo mi sie jedno z nich i klientom proponowalem zamiennie drugie, to za nic w swiecie nie moglem ich przekonac. Brali butelkowe. A wlasnie butelkowe sie roznia od beczkowych, bo gdzie indziej sa rozlewane. Takie to pojecie ludzi o piwie i wlasnych gustach. To nie gusta, tylko zwykle przyzwyczajenia. Ot co...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
marek lllll
(budda30)
Wiking
kto przy zdrowych zmyslach importuje norweskie drogie szczyny ? Zaden dunczyk tego nie tknie poza granica pracuje z dunczykami i raczej dobrego zdania nie maja
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
marek lllll
(budda30)
Wiking
Jeszcze jedno napój piwo podobny jak Tyskie czy Ringnes czy piwa z małych niekomercyjnych browarów jak Kormoran Swieze ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok