Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Oslo chce zamknąć ruch samochodowy w drugiej strefie. Zamiast aut radni proponują tramwaj - Norwegia

Czytali temat:
Sławomir, Janusz kumpel Grażyny Wiśniewski jan paweł Jan Maryjan krzysztof kowal Ewa Adam boj fra oszlo ja ja Łukasz Ch krakusik (573 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Stash Qu
(stashqo)
Wiking
Żeby było jeszcze ekologiczniej to proponuję w Oslo strefę bez ludzi i budynków... oh wait, to się chyba las nazywa. Więc może zróbmy tak, że weźmiemy jakiś kawał lasu, nazwiemy go EkoOslo i przeniesiemy tam stolicę! To dążenie do ekologii za wszelką cenę to jedna z głupot XXI w. miasta zawsze powstawały rozwijając się jako centra życia i biznesu, jeśli ludziom utrudni się żywot i prowadzenie interesów (do których samochód jest w większości wypadków potrzebny) to miasta się pozapadają pod ciężarem obostrzeń, które same na siebie nałożyły.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Obecnie ponad polowa nowo sprzedanych samochodow to elektryki. Za pare lat problem smogu sie sam rozwiaze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -13  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Kamil Przybyl
Sam sie wyedukuj zanim cos napiszesz, bo glupoty pleciesz. W Bergen czy Oslo nikt nie pali w kominku ani nie ma przemyslu. Smog mimo tego powstaje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -11  
Odpowiedz   Cytuj
106 Postów

(torsdag4)
Początkujący
ellada napisał:
high octane
Zanim coś napiszesz znowu głupiego, sprawdź czy to jest prawda.
W miastach średnio około 65% smogu generują domy, a dokładniej ich kominy.
Samochody i komunikacja miejska to około 20% smogu.
Reszta to okoliczne fabryki.
Pozdrawiam


W oslo ani fabryk ani palacych w kominkach, koles ty z polski piszesz i pewno pracy szukasz tutaj wiec sie nie wymadrzaj
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...na forum jest wielu,,strzelajcych,, z Polski
...najgorsi sa tacy który tutaj tylko byli przez chwile, nie znalezli pracy lub ich wyrzucili z niej
...i strzelaja stereotypami z Polski
...ale jeszcze gorsi sa ci z młodzieżówek partyjnych
...chwalacy pod niebiosy sukces ,,ekonomiczny i polityczny ,,dobrej zmiany
...powypuszczani na wszystkie polonijne fora...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Dokladnie. Kamil Przyglup wszystko sobie wyliczyl, tylko szkoda, ze realiow na miejscu nie zdazyl poznac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów

(slawekg83)
Stały Bywalec
Wielu tu pie....i w świat o ekonomi i ekologi tego kraju a byli tu może tydzień . Jeszcze więcej jest pokrzywdzonych przez pseudo pracodawców waląc podwójne godziny za marne pieniądze i myślą że cały naród Polski jest w Norwegii "uciśniony" i może pomarzyć o czymś więcej jak najniższa krajowa. Wielu przyjechało z myślą że troszkę przepracują i wskoczą na zasiłki i im się niestety nie udało i sieją gorycz . Iluż jest ludzi którzy wszystkie zawody mają w kieszeni a poprawdzie nie umieją nic i przeskakują z agencji do agencji . Ale najlepsi są ci co ciągle zachwalają Polski rynek i warunki pracy , któży na siłę próbują oczernić rynek Norweski jaki jest nie sprawiedliwy. Ja wiem jedno jak i w Norwegii tak i w Polsce i całej Europie ceni się fachowców a ci pseudo wszędzie skomlą.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
205 Postów

(morss.)
Stały Bywalec
slawekg83 napisał:
Wielu tu pie....i w świat o ekonomi i ekologi tego kraju a byli tu może tydzień . Jeszcze więcej jest pokrzywdzonych przez pseudo pracodawców waląc podwójne godziny za marne pieniądze i myślą że cały naród Polski jest w Norwegii "uciśniony" i może pomarzyć o czymś więcej jak najniższa krajowa. Wielu przyjechało z myślą że troszkę przepracują i wskoczą na zasiłki i im się niestety nie udało i sieją gorycz . Iluż jest ludzi którzy wszystkie zawody mają w kieszeni a poprawdzie nie umieją nic i przeskakują z agencji do agencji . Ale najlepsi są ci co ciągle zachwalają Polski rynek i warunki pracy , któży na siłę próbują oczernić rynek Norweski jaki jest nie sprawiedliwy. Ja wiem jedno jak i w Norwegii tak i w Polsce i całej Europie ceni się fachowców a ci pseudo wszędzie skomlą.
Czegoś tutaj nie rozumiem, niby jesteś taki bystry na tym forum, a tym razem piszesz akurat bzdurę.
Co te twoje wynurzenia, mają wspólnego z tym konkretnym tematem?.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -11  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów

(slawekg83)
Stały Bywalec
Tu wiele wypowiedzi odbiega od sedna tematu, by zrozumieć wszystkie refleksje wypowiadających należy przeczytać wszystkie wypowiedzi po kolei. Moja wypowiedź była przytoczeniem do kolegi Kamila który twierdzi że norweskie domy generują smog z paliw kopalnych ( kominy ) , . I takie p.........e mnie z lekka poniosło
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok