Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Lekarze żądają opłaty za rejestrację, chociaż to nielegalne. Reagują politycy i obrońcy konsumentów - Norwegia

Czytali temat:
Sławomir, Janusz kumpel Grażyny Wiśniewski jan paweł w m boj fra oszlo ja ja natalia MojaNorwegia Lecheff Sikora Krzysztof Łukasz Ch krakusik (568 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
277 Postów
Moi z legesenter biora 1kr za SMS, czyli normalnie. Przez appke CGM Legetime albo na ich stronie internetowej jest gratis .
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(freewoman)
Stały Bywalec
To mi wygląda jak branie "w łapę" ... i to opłaty nie legalne! :woohoo" a wczoraj chyba zamieszczono artykuł na MN "Norwegia na 3 miejscu najmniej skorumpowanych panstw swiata" :woohoo" czyli istnieje norweskie "łapòwkarstwo" pewnie z tym "trzecim" miejscem chcą nadgonic inne kraje... "cudze 'chwalicie' ... ,a swojego nie znacie" ....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ryszard Ohucki
(Kwit21)
Wiking
Kto wierzy że norwedzy nie biorą w łapę?? ? !!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
freewoman napisał:
To mi wygląda jak branie "w łapę" ... i to opłaty nie legalne! :woohoo" a wczoraj chyba zamieszczono artykuł na MN "Norwegia na 3 miejscu najmniej skorumpowanych panstw swiata" :woohoo" czyli istnieje norweskie "łapòwkarstwo" pewnie z tym "trzecim" miejscem chcą nadgonic inne kraje... "cudze 'chwalicie' ... ,a swojego nie znacie" ....


Milczenie jest zlotem, mowi madre przyslowie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(freewoman)
Stały Bywalec
Satan napisał:
freewoman napisał:
To mi wygląda jak branie \"w łapę\" ... i to opłaty nie legalne! :woohoo\" a wczoraj chyba zamieszczono artykuł na MN \"Norwegia na 3 miejscu najmniej skorumpowanych panstw swiata\" :woohoo\" czyli istnieje norweskie \"łapòwkarstwo\" pewnie z tym \"trzecim\" miejscem chcą nadgonic inne kraje... \"cudze \'chwalicie\' ... ,a swojego nie znacie\" ....

Milczenie jest zlotem, mowi madre przyslowie.

w dodatku trzeba brać łapówki w Norwegii po ciuchutku...
nie wspomnę o branży motoryzacyjnej... chyba za dużo wiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Ja do mojego fastlege umawiałem się przez pasjent .sky za fri a krótka wizyta kosztowała jak w cenniku 152 NOK
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok