Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Norwegia na 3 miejscu najmniej skorumpowanych państw świata. Polska daleko w tyle rankingu - Norwegia

Czytali temat:
Sławomir, Janusz kumpel Grażyny Wiśniewski Michał Klimowski boj fra oszlo ja ja Łukasz Ch (616 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(freewoman)
Stały Bywalec
Cyt" : Z zestawienia wynika, że Norwegia zajęła trzecie miejsce wśród „najuczciwszych” krajów, ex aequo ze Szwajcarią i Finlandią. Polska znalazła się dopiero na 36 pozycji"
Juz w samym nagłówku artykułu czepiają się znowu Polski,jezeli to sondaż to wyszczególnić można większość krajów,nie tylko Polskę wystawiać na "podium" jak ostatnio nagonka o "Polish Holocaust”
W Polsce Polakom żyje się bardzo dobrze!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów

(slawekg83)
Stały Bywalec
Bo jest to portal Polonii w Norwegii i dlatego piszą głównie o tych krajach , można i wyszczególnić cały świat ale kogo to interesuje.
Jeśli Polakom żyje się bardzo dobrze w Polsce to dlaczego całe miliony emigrują w świat za chlebem , jakoś w Polsce trudno dostrzec ten dobrobyt ( patrząc oczami człowieka pracującego za granicą). Lubię Polskę jako kraj jako jej obywatel , jestem Polakiem i się tego nie wstydzę ale jako pracownik emigracyjny napiszę ci jedno weź przestań pi.....ić .
Popracuj troszkę na prawdziwych Norweskich warunkach za prawdziwe Norweskie pieniądze to zobaczysz co to znaczy dobrze żyć.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Steinhugger
(Steinhugger)
Wiking
Sea princess jasne, że Polakom żyje się w Polsce świetnie. Redakcja tego portalu mieszka i nadaje z Polski
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(freewoman)
Stały Bywalec
slawekg83 napisał:
Bo jest to portal Polonii w Norwegii i dlatego piszą głównie o tych krajach , można i wyszczególnić cały świat ale kogo to interesuje.
Jeśli Polakom żyje się bardzo dobrze w Polsce to dlaczego całe miliony emigrują w świat za chlebem , jakoś w Polsce trudno dostrzec ten dobrobyt ( patrząc oczami człowieka pracującego za granicą). Lubię Polskę jako kraj jako jej obywatel , jestem Polakiem i się tego nie wstydzę ale jako pracownik emigracyjny napiszę ci jedno weź przestań pi.....ić .
Popracuj troszkę na prawdziwych Norweskich warunkach za prawdziwe Norweskie pieniądze to zobaczysz co to znaczy dobrze żyć.
Pozdrawiam

Nie wiem jakie masz dane statystyczne,lecz jak mi wiadomo to bardzo duzo Polakow z Norwegii zjechalo do swojego kraju, powodem moze byc dluzszy czas korona nor. utrzymuje sie bardzo nisko niz w latach poprzednich... wiec nie irytuj sie,moze nadejda lepsze czasy dla polakow w Norwegi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Ja znam kilku norwegów co jak by mogli to by obozy pozakładali .Wydaje mi się że nie trzeba dużo kasy zarabiać żeby dobrze żyć .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów

(slawekg83)
Stały Bywalec
białyorzeł weś mnie nie rozśmieszaj , jak bym miał tyle na godzinę to bym się nawet nie odzywał . Nie każdy jedzie na najniższej krajowej w Norge
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Wiking
Interesuje mnie sutacja wśród młodzieży w norweskiej szkole w temacie tzw "ściągania, odpisywania" na sprawdzianach, kolokwiach, egzaminach. Jak jest z przyzwoleniem zwłaszcza obyczajowym, popkultury w tej kwestii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok