Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Wypis nawet 6 godzin po porodzie. To niebezpieczne dla dzieci, twierdzą położne - Norwegia

Czytali temat:
Sławomir, Janusz kumpel Grażyny Wiśniewski boj fra oszlo Josef Satan ja ja Łukasz Ch krakusik Steinhugger (741 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Wypis nawet 6 godzin po porodzie. To niebezpieczne dla dzieci, twierdzą położne
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Zuzanna kowalska
(zyzannak)
Wiking
Kiedys kobiety w domu rodzily i bylo dobrze. Natomiast mam inne pytanie...pewnie retoryczne. Jesli Norwegia wydaje najwiecej na sluzbe zdrowia... to gdzie do cholery sa te pieniadze???? Bo ja jakos tego nie zauwazam. Jak widac propaganda sukcesu... to znane nam narzedzie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
zyzannak napisał:
Kiedys kobiety w domu rodzily i bylo dobrze. Natomiast mam inne pytanie...pewnie retoryczne. Jesli Norwegia wydaje najwiecej na sluzbe zdrowia... to gdzie do cholery sa te pieniadze???? Bo ja jakos tego nie zauwazam. Jak widac propaganda sukcesu... to znane nam narzedzie.

Pewnie, ze nie widac.
Pacjenci musza brac do szpitala swoje lozka i jedzenie. Rodzina koczuje przy pacjencie 24/7 i wykonuje wszystkie zadania lekarsko-pielegniarskie.
Nie ma jak w Polsce, wszystko jest tam jak w bajce.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Eldur Sevarsson
(Eldur Sevarsson)
Wiking
Josef nie jest jak w bajce.
Ale wiem z doświadczenia ze w Norwegi maja troszkę luźniejsze podejście do pacjenta i trzeba sporo naciskać na lekarza aby robił podstawowe badania. Również Norwegowie których znam narzekają na swoich lekarzy i system.
W każdym kraju system opieki jest ciężkim tematem.
Dziwi mnie tylko tak wysokie miejsce w rankingu Norwegii, chyba ze ankiety do rankingu sa przeprowadzane tylko w dużych miastach, tam ponoć jest lepiej...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok