Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Korekta podatkowa: sprawdź rozliczenia za poprzednie lata, być może przysługuje ci ulga - Norwegia

Czytali temat:
Tomasz Szymanski Jan Maryjan Marcin J Ryszard Gindorowicz MultiNOR Konsultant Agnieszka Kubicka Łukasz Ch (380 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Necik
(Necik)
Wiking
juz raz mnie rozliczyli i zamaist 15 tys doplaty wyszlo mi 21 tys- tak sprawnie rozliczaja
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów
Marcin J
(marcin2509)
Nowicjusz
Ja mam niby zwrot a nadal nic nie dostałem na konto...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Necik napisał:
juz raz mnie rozliczyli i zamaist 15 tys doplaty wyszlo mi 21 tys- tak sprawnie rozliczaja
Niestety czasami zdarza się tak, że urząd błędnie przyzna odpisy we wstępnym rozliczeniu podatkowym (Skattemelding) i obowiązkiem podatnika jest ich usunięcie. Brak odpisów podatkowych oraz potrącanie za niskiej zaliczki na podatek skutkuje koniecznością dopłaty do podatku.
Zgodnie z zasadami panującymi w Norwegii, wszystkich obowiązuje podatek progresywny - im większy dochód, tym więcej płacimy podatku. Jeżeli nie uwzględnimy tej zmiany w kartach podatkowych na kolejne lata musimy liczyć się z dopłatą do podatku.
Więcej informacji: www.multinor.no/podatki/odwolania.html
Zgłoś wpis
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
marcin2509 napisał:
Ja mam niby zwrot a nadal nic nie dostałem na konto...
W przypadku problemów z odzyskaniem zwrotu należy jak najszybciej kontaktować się z urzędem poborcy podatkowego.
Więcej informacji: www.multinor.no/kontakt.html
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok