Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Wyjechać i (nie) wrócić. Polacy do Norwegii jadą „ułożyć sobie życie" - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Wyjechać i (nie) wrócić. Polacy do Norwegii jadą „ułożyć sobie życie"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Solomun .
(Quad)
Wiking
Żyje Się Tu Najlepiej, Kolega tak twierdz który pracował w Szwajcarii zarabiał tam 3500€- 4000€ lecz wybrał Norwegię ma paszport norweski pracuje na kierowniczym stanowisku i zarabia 51000 tys koron jest bardzo zadowolony, jeśli chodzi o kulturę i spokój w pracy oraz wynagrodzenie.

P.S większość Polaków zarabia od 18000-24000 tys Kr najniższa krajowa wiec większość narzeka i maja racje.
Norwedzy na ŚREDNICH stanowiskach zarabiają od 35000-43000 tys Kr tylko ze większość z nich nie umie gospodarować swoimi finansami i pracują od pierwszego do pierwszego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 39  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
" Wielu z nich decyduje się na także przyjazd, by ułożyć sobie życie z rodowitymi Norwegami"....
Olaboga! No jakto takto? Nie wierzem w co czytam. Jak dumny potomek zwyciezcow spod Wiednia moze ulozyc sobie zycie z przedstawicielem narodu skalniakow, glupim norkiem i istota ludzka stojaca pare poziomow nizej dumnego Polaka? Toz to sie na swiecie porobilo.
Idem sie napic cieplej wodki z rozpaczy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -16  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(freewoman)
Stały Bywalec
CYT: "Wielu z nich decyduje się na także przyjazd, by ułożyć sobie życie z rodowitymi Norwegami" Syryjczyków tam tyle...,ze Norwegów już niedługo połkną motyle...
Jak miło,iż świat jest taki potężny,że tego kwiatu jest pół światu... zachowujecie sie wszyscy jakby na mapie całego świata tylko Norwegia istniała...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
296 Postów

(2sort)
Stały Bywalec
Aj, aj..... smutny to artykul Obala teorie glebokiego patriotyzmu i poszanowania szlachetnych, polskich tradycji u naszych rodakow No ale moze nie jest tak zle......... moze wroca.......oby
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
freewoman napisał:
CYT: "Wielu z nich decyduje się na także przyjazd, by ułożyć sobie życie z rodowitymi Norwegami" Syryjczyków tam tyle...,ze Norwegów już niedługo połkną motyle...
Jak miło,iż świat jest taki potężny,że tego kwiatu jest pół światu... zachowujecie sie wszyscy jakby na mapie całego świata tylko Norwegia istniała...


Grochowa ksiezniczka znow w natarciu?
Lolaboga, skad ty masz te wszystkie informacje na kazdy temat?
Moze zaczniesz pisac blogg? Proponuje tytul "Ja i moje zmory"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
PIG DRIVER
(PIG)
Wiking
tylko patologia z Polski układa sobie życie z norwegami ,tak,tak o was drogie panie mowie ,dla pieniędzy zrobicie wszystko i taka jest prawda przez 13 lat wiele się tu na oglądałem i nasłuchałem od pań co przyjechały łapać norka na dzieciaka heheh
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 36  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(freewoman)
Stały Bywalec
Satan napisał:
freewoman napisał:
CYT: \"Wielu z nich decyduje się na także przyjazd, by ułożyć sobie życie z rodowitymi Norwegami\" Syryjczyków tam tyle...,ze Norwegów już niedługo połkną motyle...
Jak miło,iż świat jest taki potężny,że tego kwiatu jest pół światu... zachowujecie sie wszyscy jakby na mapie całego świata tylko Norwegia istniała...

Grochowa ksiezniczka znow w natarciu?
Lolaboga, skad ty masz te wszystkie informacje na kazdy temat?
Moze zaczniesz pisac blogg? Proponuje tytul \"Ja i moje zmory\"

Zatytułuje: " Ja i moj prześladowca Josef Satan"
Jak sie zamkniesz,to bede szczesliwsza...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Szybki zarobek to chyba te 164 nok/h. Sprzataczka z pewnoscia moze sobie pozwolic na ekskluzywne wczasy zagraniczne, ale czy bedzie ja stac na obiad w restauracji w kraju fiordow?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 18  
Odpowiedz   Cytuj
296 Postów

(2sort)
Stały Bywalec
No jak maz pracuje to stac i na jedno i na drugie. Chyba ze zbieraja na dom i starego diesla w Polsce. Wtedy nie stac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok