Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Trzy czwarte firm sprzątających nie przeszło kontroli. Grzechem głównym zatrudnianie na czarno - Norwegia

Czytali temat:
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ryszard Ohucki
(Kwit21)
Wiking
Właściciele firm palą głupa bo zatrudniają świadomie na czarno źeby wypelnić w jeszcze większym stopniu swoje konto
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 76  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marek Marek
(caymann3)
Wiking
Głupi ten co idzie do pracy na czarno!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...nasze mrówy kochane wszystkie zaczynały od pracy na czarno
...wszystkie przyjeżdzające teraz zaczynaja na czarno
...bo to robota nie wymagająca kwalifikacji i dostępna od zaraz
...ok...bądzmy realistami...jedyna dostepna...
...nawet pózniej
1 mrówa na 20 zakłada mini firmę ...taki mały ul
...te mniej sprytne zbierają miód matce
...wszystko dalej na czarno
...2,3 mróweczki po roku albo do pierwszej wpadki
...zostają zatrudnione na 1/2 etatu
..po 2 latach lub kolejnej wpadki
...mog dostac peny etat
...to nie znaczy ,te dostaną pienidze za ten etat
....te mrówy na czarno wypracowują prawdzie pieniądze
...tak żeby ul mógł się rozrosnąć
...gdzie sa trutnie w tej całej opowieści?
...nie wiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
Olaboga....a po co to zatrudniac sie legalnie?
Placic podatki - to boli! Ksztalcenie BHP - to dla idiotow. Uzywanie odpowiednich srodkow czyszczacych - hmmm, po co sie uczyc?
A pozniej dom po takim sprzataniu fachowcow z Psiej Wolki jest podoba do bomby bakteryjnej.
Jedna scierka i jednym mopem ogarnia taki fachowiec caly dom od kuchni do lazienki/ubikacji...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -52  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(freewoman)
Stały Bywalec
Satan napisał:
Olaboga....a po co to zatrudniac sie legalnie?
Placic podatki - to boli! Ksztalcenie BHP - to dla idiotow. Uzywanie odpowiednich srodkow czyszczacych - hmmm, po co sie uczyc?
A pozniej dom po takim sprzataniu fachowcow z Psiej Wolki jest podoba do bomby bakteryjnej.
Jedna scierka i jednym mopem ogarnia taki fachowiec caly dom od kuchni do lazienki/ubikacji...

Właśnie olaboga... takim jaki jest naród Norweski brudny,takiego jeszcze narodu nie widziałam nigdy, wchodzisz do Norwega do jego domu jako gość! nie jako sprzątaczka,a tam na podłodze pełno rozrzuconych rzeczy na podłodze,buty rozrzucone jakby stado żolnierzy przebiegło,w łazience po rogach rozrzucone zużyte prezerwatywy, fuuuuu!!! to jest własnie ta bomba bakteryjna Norweskich włascicieli domów!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 74  
Odpowiedz   Cytuj
277 Postów
Kwit21 napisał:
Właściciele firm palą głupa bo zatrudniają świadomie na czarno źeby wypelnić w jeszcze większym stopniu swoje konto
Niestety to prawda. Fagforbundet jakis czas temu oficjalnie poddal sie w walce o zapewnienie przestrzegania prawa pracy w branzy sprzatajacej. Nawet renholderzy zatrudnieni na stale w Trondheim eiendom musza sie z tym pogodzic. Jeszcze gorzej traktowani sa ci ktorzy sa wynajmowani z firm bemmanningowych - standardem jest sugerowanie szansy na uzyskanie stalej pracy w nagrode za dobra prace, ale to zazwyczaj bajer dla naiwnych. Ale dopoki wystawiaja lønneslipper i wyplacaja regularnie nie ma co narzekac, tylko robic swoje norweskim tempem. Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 53  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
freewoman napisał:
Satan napisał:
Olaboga....a po co to zatrudniac sie legalnie?
Placic podatki - to boli! Ksztalcenie BHP - to dla idiotow. Uzywanie odpowiednich srodkow czyszczacych - hmmm, po co sie uczyc?
A pozniej dom po takim sprzataniu fachowcow z Psiej Wolki jest podoba do bomby bakteryjnej.
Jedna scierka i jednym mopem ogarnia taki fachowiec caly dom od kuchni do lazienki/ubikacji...

Właśnie olaboga... takim jaki jest naród Norweski brudny,takiego jeszcze narodu nie widziałam nigdy, wchodzisz do Norwega do jego domu jako gość! nie jako sprzątaczka,a tam na podłodze pełno rozrzuconych rzeczy na podłodze,buty rozrzucone jakby stado żolnierzy przebiegło,w łazience po rogach rozrzucone zużyte prezerwatywy, fuuuuu!!! to jest własnie ta bomba bakteryjna Norweskich włascicieli domów!


Ja bym ciebie do domu nigdy nie wpuscil. Twoj jad moglby zostac w powietrzu i narazic mnie i rodzine na choroby.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -11  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(freewoman)
Stały Bywalec
Satan napisał:
freewoman napisał:
Satan napisał:
Olaboga....a po co to zatrudniac sie legalnie?
Placic podatki - to boli! Ksztalcenie BHP - to dla idiotow. Uzywanie odpowiednich srodkow czyszczacych - hmmm, po co sie uczyc?
A pozniej dom po takim sprzataniu fachowcow z Psiej Wolki jest podoba do bomby bakteryjnej.
Jedna scierka i jednym mopem ogarnia taki fachowiec caly dom od kuchni do lazienki/ubikacji...

Właśnie olaboga... takim jaki jest naród Norweski brudny,takiego jeszcze narodu nie widziałam nigdy, wchodzisz do Norwega do jego domu jako gość! nie jako sprzątaczka,a tam na podłodze pełno rozrzuconych rzeczy na podłodze,buty rozrzucone jakby stado żolnierzy przebiegło,w łazience po rogach rozrzucone zużyte prezerwatywy, fuuuuu!!! to jest własnie ta bomba bakteryjna Norweskich włascicieli domów!

Ja bym ciebie do domu nigdy nie wpuscil. Twoj jad moglby zostac w powietrzu i narazic mnie i rodzine na choroby.

Przebiore sie za mikolaja i wejde przez komin!!! albo sie przebiore za sprzątaczke i wjade na miotle... hahahaha
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj
296 Postów

(2sort)
Stały Bywalec
Bron Cie Panie boze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok