Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Rekordowy rok 2017: Norwegia wybrała ekologię zamiast diesla - Norwegia

Czytali temat:
Maciek Pękala Kamil Okes Karol Pitek w m boj fra oszlo grzegor filipczak Bozena Szwed Łukasz Ch krakusik Agnes333 Volvos Conradomx MX gabriel nieudacznik (2300 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Rekordowy rok 2017: Norwegia wybrała ekologię zamiast diesla
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(freewoman)
Stały Bywalec
Jak mają ku temu możliwości,to czemu nie... szokujące byłoby dla mnie,gdyby to Grecja wybrała ekologię zamiast diesla.
Wiadomo jest,iż podłożem każdego społeczeństwa w danym panstwie jest gospodarka czymś napędzana...,wiec w tym wypadku Norwegia miała szczęście w jakim położeniu się znajduje...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
Prawdziwy polski mezczyzna (macho) nie bedzie zawracal sobie swojej kwadratowej glowy ekologia. Macho jezdzi tylko dobrym niemieckim samochodem, zuzywa hektolitry diesla albo benzyny i ulega wypadkom na kazdym skrzyzowaniu.
Tylko lewacy i feministki jezda hybryda, el.bilem albo rowerem.
Na pohybel im!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...a może czas na stworzenie nowej hybrydy
...DIESEL NA ROPE OPALANY WĘGLEM
...i to czarne i tamto czarne
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(freewoman)
Stały Bywalec
Satan napisał:
Prawdziwy polski mezczyzna (macho) nie bedzie zawracal sobie swojej kwadratowej glowy ekologia. Macho jezdzi tylko dobrym niemieckim samochodem, zuzywa hektolitry diesla albo benzyny i ulega wypadkom na kazdym skrzyzowaniu.
Tylko lewacy i feministki jezda hybryda, el.bilem albo rowerem.
Na pohybel im!


Od kiedy to prawdziwy mężczyzna ma kwadratową głowę..? chyba ze dostał od Ciebie obuchem w takim układzie zrobił sie kwadrat z głowy ogólnie dziwie się,iż ziemia nosi takie społeczeństwo z takimi wypowiedziami..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów

(slawekg83)
Stały Bywalec
Ja mam E-Bila
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(ewelina2)
Wiking
A ja mam taki problem, ze mieszkam we wspolnocie i styre nie pozwala mi ladowac mojego el bila. Ciagle wyszukuja nowe problemy. Poprawie jeden, jest nastepny. I tak juz rok probuje dogadac sie z tymi pseudo pro ekologicznymi Norwegami. Czy ktos wie moze, gdzie moge szukac pomocy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
296 Postów

(2sort)
Stały Bywalec
slawekg83 napisał:
Ja mam E-Bila

Zdrajca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kiedys ci sie zatrzyma i wtedy bedziesz zalowal!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów

(slawekg83)
Stały Bywalec
Jak na razie niema takiej możliwości . Bramki za free, prąd w pracy za free , 10% rabatu na niego firma mi użyczyła . A jak stanie to się go do stacji ładowania do pcha
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
296 Postów

(2sort)
Stały Bywalec
Hm ................. no dobra Ale jako patriota i porzadny Polak to jednak do Tesli nie powinienes wsiadac Nie wypada poprostu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok