Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

„Exodus" Polaków trwa nadal [ZDJĘCIE DNIA] - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu „Exodus" Polaków trwa nadal [ZDJĘCIE DNIA]
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(DodiHK)
Wiking
Dawno nie latałem „tanimi” liniami ale takie foty można robić na wszystkich rejsach wizza czy raina niezależnie od celu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 52  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Karol1980
(Karol1980)
Wiking
Ja tez myslalem o powrocie po 11latach ale rodzina mowi, ze w Polsce sie bardzo zle dzieje i wcale nie tak latwo znalezc prace za normalne pieniazki nie za najnizsza. Mam odlozone oczywiscie i nie wymagam niewiadomo ile ale na raczke te2,5 by mi starczylo ale to niestety kwota, ktorej nie da sie otrzymac na marginesie to wysylalem cv i odzewu faktycznie brak. Musze dodac, ze branza pedagogiczna.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 18  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(freewoman)
Stały Bywalec
Z kredytem czy bez.. zyje się dobrze w Polsce Ciesze się tylko ,że nie kupiłam domu w Norwegii,a była juz wizyta u meglera najlepiej sie czuję w Polskim domu na Polskiej ziemi ważne,że nie musze jeżdzić po Norweskiej ziemi Teslą
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 18  
Odpowiedz   Cytuj
296 Postów

(2sort)
Stały Bywalec
Super! Cieszymy sie razem z Toba , ze wydobylas sie z tego bagna i jest Ci wspaniale i ogole super. Tak trzymaj !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 23  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
freewoman napisał:
Z kredytem czy bez.. zyje się dobrze w Polsce Ciesze się tylko ,że nie kupiłam domu w Norwegii,a była juz wizyta u meglera najlepiej sie czuję w Polskim domu na Polskiej ziemi ważne,że nie musze jeżdzić po Norweskiej ziemi Teslą
Pamietaj, abys przypieczetowala swietym sakramentem swoj zwiazek (jezeli w takowym jestes). Premier twierdzi, ze tylko w prawdziwej polskiej rodzinie malzenskiej zyje sie dobrze - bez przemocy i w duchu pana niebieskiego, z blogoslawieniem ksiedza dobrodzieja i wiankiem dzieciatek petajacych sie wokol nog.
A Tesli tobie i tak nie trzeba, w Polsce prawdziwy Polak jezdzi tylko dieslem na rope lub benzyne!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 15  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
freewoman napisał:
Z kredytem czy bez.. zyje się dobrze w Polsce Ciesze się tylko ,że nie kupiłam domu w Norwegii,a była juz wizyta u meglera najlepiej sie czuję w Polskim domu na Polskiej ziemi ważne,że nie musze jeżdzić po Norweskiej ziemi Teslą


...modlę się każdego dnia do swojego Boga
...żeby w Polsce wszystkim żyło się lepiej
...niestety albo go nie ma
...albo jest głuchy
...Ps.gdyby rodziny zarabiały po 2 tys.Euro
...to w No już by chyba nikogo dawno nie było
...a ja widze codzień tysiące pendlerów na ulicach Oslo
...no oczywiście nie dosłownie
//
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów

(slawekg83)
Stały Bywalec
Jak w Polsce za 7,5 h zarobię tyle co tu to też wrócę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
slawekg83 napisał:
Jak w Polsce za 7,5 h zarobię tyle co tu to też wrócę

...ale dostaniesz minusów
...obniżam poprzeczke
...połowe twoich 7,5
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Daniel O
(dani1)
Wiking
Norwegia pada takie realia popatrzcie na walutę ludzie się łudzą ze wróci do normalności.Duże firmy inwestorzy uciekają z Norwegii a to daje do myślenia, sam wyjezdziałem do No.ponad 10 lat.i nigdy bym tam nie zamieszkał.
1 ,10,20 samolotów pełen ludzi ok.ale zobaczcie ze linie wizzair likwiduje od marca czy kwietnia kursy do nie których miast.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok