Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Årdal odcięte od świata? Ponad 5 tys. osób może jutro nie wyjechać z miasta - Norwegia

Czytali temat:
Marek S z s robert zielinski Zbigniew Karpinski Ewa Adam ALEXANDER HAZARD Łukasz Ch rafal11111 idiota fiolet (686 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Årdal odcięte od świata? Ponad 5 tys. osób może jutro nie wyjechać z miasta
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(GMO)
Wiking
Nie chcialbym tam stac i fotografować.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marian Paździoch
(MarianPazdzioch)
Wiking
Kiedy przejeżdżam obok właśnie takiej góry/obrywu(niewiem jak to nazwać dokładnie) to tak sobie myślę a jak by tak jakiś kamyczek się oderwał i spadł na mój samochód... masakra. Niby są jakieś tam siatki, jakieś punkty ale czy to pomaga?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Jagus)
Wiking
Autor artykulu powinien rzetelniej przygotowac sie do pracy- mianowicie nie Tyil tylko Tyin.
Jestem mieszkanka tej miejscowosci. W niedziele zostalismy fakrycznie odcieci od swiata ale juz w dzisiaj podstawiono lodz, ktora przwozi ludzi do Fodnes. Jednak jest to rowniez utrudnieniem, bo aby sie dostac do innch miejscowosci potrzeba czekac na autobus lub prosic znajomch o podwozke. Mam nadzieje, ze warunki pogodowe sie poprawia i juz dzisiaj droga Årdal- Tyin bedzie otwarta.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok