Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Popularny przewoźnik zawiesza połączenie z Polski do Norwegii - Norwegia

Czytali temat:
Jan Kovalsky Kamil Tkacz Natali B Kasia K Ewa Adam boj fra oszlo kuba75 Łukasz Ch Jaroslaw Falecki Agnes333 Volvos Janusz Kłos (959 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Popularny przewoźnik zawiesza połączenie z Polski do Norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów

(Blackbird)
Wiking
Trzy - cztery razy w roku latałem z Molde i z powrotem, głównie jesień - wiosna i zawsze był komplet lub prawie komplet, więc to chyba ściema z tym małym zainteresowaniem. Czy na codzienne loty z Ålesund jest większe zainteresowanie, zawsze jest wyprzedane, niż na dwa razy w tygodniu z Molde ??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
kristiansund22
(kristiansund22)
Wiking
Mam kupiony bilet 24 marzec 2018r wylot 16:30 gdansk 18:25. jeszcze sa wolne miejsca
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Elzbieta Narloch
(coala40)
Wiking
Tez nie moge pojac decyzji Wizz o wycofaniu lotow z Molde...latam czesto i zawsze byl komplet na pokladzie...po co te ściemy. Teraz mi i wielu innym ludziom przyjdzie latac z Alesund albo Norwegianem. Moze jakas petycja do Wizzera aby nie zawieszac tej trasy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ikomikix
(Ikomikix)
Wiking
I bardzo dobrze będziemy korzystać z bardziej prestiżowych linii lotniczych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Andriu1
(Andriu1)
Wiking
totalna ściema z zamałym zainteresowaniem,może inaczej tubylcze firmy typu Norwegian i Sas odnotowały spadek i stąd taka decyzja.Szkoda
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok