Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

„Będziemy mieć więcej optymizmu”. Mowa Króla podbudowała Norwegów - Norwegia

Czytali temat:
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu „Będziemy mieć więcej optymizmu”. Mowa Króla podbudowała Norwegów
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(freewoman)
Stały Bywalec
Cyt:" Monarcha cieplo i z nadzieją spogląda w przyszłosc, wròżąc krajowi fiordòw "czas optymizmu"
Hmmm jakos dziwnie wròży,ze korona spada na łeb.., na szyję... ,a jezeli on naprawde umie wròżyc.., to pownien podnosic tą koronę.. ,zeby z tych wròżb bylo widac optymizm, a jest inaczej
Ot tak to sobie kròl wywròżyl..
Osobiscie wszystkim zycze optymistycznej Norwegii..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
freewoman napisał:
Cyt:" Monarcha cieplo i z nadzieją spogląda w przyszłosc, wròżąc krajowi fiordòw "czas optymizmu"
Hmmm jakos dziwnie wròży,ze korona spada na łeb.., na szyję... ,a jezeli on naprawde umie wròżyc.., to pownien podnosic tą koronę.. ,zeby z tych wròżb bylo widac optymizm, a jest inaczej
Ot tak to sobie kròl wywròżyl..
Osobiscie wszystkim zycze optymistycznej Norwegii..


Widac pesymistka jestes i uwielbiasz pielegnowac w sobie niechec i strach przed nieznanym.
Jako mieszkanka kraju, ktory jest mentalnym skansenem Europy przyzwyczajona jestes do karmienia ludu wartosciami, przed ktorymi krol Norwegii przestrzega.

Niech zyje Krol!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(freewoman)
Stały Bywalec
Satan napisał:
freewoman napisał:
Cyt:\" Monarcha cieplo i z nadzieją spogląda w przyszłosc, wròżąc krajowi fiordòw \"czas optymizmu\"
Hmmm jakos dziwnie wròży,ze korona spada na łeb.., na szyję... ,a jezeli on naprawde umie wròżyc.., to pownien podnosic tą koronę.. ,zeby z tych wròżb bylo widac optymizm, a jest inaczej
Ot tak to sobie kròl wywròżyl..
Osobiscie wszystkim zycze optymistycznej Norwegii..

Widac pesymistka jestes i uwielbiasz pielegnowac w sobie niechec i strach przed nieznanym.
Jako mieszkanka kraju, ktory jest mentalnym skansenem Europy przyzwyczajona jestes do karmienia ludu wartosciami, przed ktorymi krol Norwegii przestrzega.
Niech zyje Krol!


Jejku Twoje emocje przewyższają chyba wszystko... zażyj środków na uspokojenie..
Ja do Króla nic nie mam,niech żyje chłop jak najdłużej ,tylko żeby on jeszcze dobrze i trafnie umiał wróżyć...,to byłby największy sukces w Norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
freewoman napisał:
[quote]Satan napisał:
[quote]freewoman napisał:

Jejku Twoje emocje przewyższają chyba wszystko... zażyj środków na uspokojenie..
Ja do Króla nic nie mam,niech żyje chłop jak najdłużej ,tylko żeby on jeszcze dobrze i trafnie umiał wróżyć...,to byłby największy sukces w Norwegii


Podobniez rozdygotani emocjonalnie bardzo czesto "zalecaja" kuracje na uspokojenie osoba opanowanym. To tak z braku argumentow.
Popatrz sie wacpanna w zwierciadlo, najlepiej krzywe, i zrob cos z rozdygotaniem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(freewoman)
Stały Bywalec
Satan napisał:
[quote]freewoman napisał:
[quote]Satan napisał:
freewoman napisał:

Jejku Twoje emocje przewyższają chyba wszystko... zażyj środków na uspokojenie..
Ja do Króla nic nie mam,niech żyje chłop jak najdłużej ,tylko żeby on jeszcze dobrze i trafnie umiał wróżyć...,to byłby największy sukces w Norwegii

Podobniez rozdygotani emocjonalnie bardzo czesto \"zalecaja\" kuracje na uspokojenie osoba opanowanym. To tak z braku argumentow.
Popatrz sie wacpanna w zwierciadlo, najlepiej krzywe, i zrob cos z rozdygotaniem.


Jak piszesz Wacpanie.. "podobnież" ,wiec Twoje przypszczenia o jakich mówisz są tylko w Twojej głowie wiec nawet tutaj brak jakichkolwiek argumentów ,chce Ci przypomniec,iż całkowicie zmieniłes temat..,a temat dotyczy wypowiedzi Norweskiego Króla więc pisz na temat,bo emocje tak Cię "wkręciły",ze o królu zapomniałes...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
freewoman napisał:
Cyt:" Monarcha cieplo i z nadzieją spogląda w przyszłosc, wròżąc krajowi fiordòw "czas optymizmu"
Hmmm jakos dziwnie wròży,ze korona spada na łeb.., na szyję... ,a jezeli on naprawde umie wròżyc.., to pownien podnosic tą koronę.. ,zeby z tych wròżb bylo widac optymizm, a jest inaczej
Ot tak to sobie kròl wywròżyl..
Osobiscie wszystkim zycze optymistycznej Norwegii..



...Alicjo
...,,nie bój żaby o norweską korone,,
...ona sobie da rade
...mieszkając od dawna w Polsce
...bójta się lepiej o złotego
...albo o niejakiego franka
...jezeli ktoś pracuje i dostaje wynagrodzenie
w koronach
..to moja rada jest prosta
...wydawajcie wszystko tutaj w Norwegii
...a bedziecie bogaci
Ps.chłop jak to powiedziałaś
...co ma powiedziec poddanym
...że jest żle,że jest kryzys,że smutno
...po co miałby okłamywać narut
Ps.2 sorryyy za błąd w wyrazie naród
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
JAN GASIOREK
(jangasiorek58)
Wiking
Najlepsze życzenia dla Króla Haralda V i Rodziny Królewskiej . król Harald V powiedział , rozkazy zostały wydane . Serdeczne życzenia noworoczne dla wszystkich Polaków w Norwegii !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty
opolo
(opolo)
Nowicjusz
freewoman napisał:
Satan napisał:
freewoman napisał:
Cyt:\\\" Monarcha cieplo i z nadzieją spogląda w przyszłosc, wròżąc krajowi fiordòw \\\"czas optymizmu\\\"
Hmmm jakos dziwnie wròży,ze korona spada na łeb.., na szyję... ,a jezeli on naprawde umie wròżyc.., to pownien podnosic tą koronę.. ,zeby z tych wròżb bylo widac optymizm, a jest inaczej
Ot tak to sobie kròl wywròżyl..
Osobiscie wszystkim zycze optymistycznej Norwegii..

Widac pesymistka jestes i uwielbiasz pielegnowac w sobie niechec i strach przed nieznanym.
Jako mieszkanka kraju, ktory jest mentalnym skansenem Europy przyzwyczajona jestes do karmienia ludu wartosciami, przed ktorymi krol Norwegii przestrzega.
Niech zyje Krol!

Jejku Twoje emocje przewyższają chyba wszystko... zażyj środków na uspokojenie..
Ja do Króla nic nie mam,niech żyje chłop jak najdłużej ,tylko żeby on jeszcze dobrze i trafnie umiał wróżyć...,to byłby największy sukces w Norwegii


na tym polskojezycznym portaliku mozna obrazac Polske i Polakow a napisac prawde to usuwaja posty


moze moderatorek sie podpisze z imienie i nazwiska
czy tak z za krzaka mnie zbanuje ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
274 Posty
jan paweł
(secondo)
Stały Bywalec
A Ty nadal czarno bialo swiat widzisz. Daltonizm w pelnej krasie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok