Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Wzdłuż drogi postawiono inteligentne lampy. Wyłączają się same, gdy nie są potrzebne - Norwegia

Czytali temat:
Sławomir, Janusz kumpel Grażyny Wiśniewski jan paweł Jan Maryjan piotr ostrowski boj fra oszlo Josef Satan Łukasz Ch Ikett Personalpartner Witam wszystkich rysiekryszard (642 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marian Paździoch
(MarianPazdzioch)
Wiking
U mnie taką postawili. Jak jest poniżej -5 to trzeba pod nią trochę postać by się włączyła. Poniżej -10 z minutę!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(Piotr Nejmann)
Wiking
Też mi wielka inteligencja CZUJNIK RUCHU ha ha ha
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
Na mojej wsi tez sa takie lampy. Daja zupelnie inne swiatlo, ale najwazniejsze jest to, ze nie generuja ciepla (lampy LED).
Brawo dla gospodarzy mojej wsi - myslmy o naszej planecie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Eldur Sevarsson
(Eldur Sevarsson)
Wiking
"Mieszkańcy mówią o całkowitej ciemności, którą pokonać musieli kierowcy podróżujący nocą"
W nocy jest ciemno i nie powinno to chyba już nikogo dziwić.
A samochody są wyposażone w swoje lampy które oświetlają drogę i to tez już powinno być oczywiste, chyba.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
205 Postów

(morss.)
Stały Bywalec
Satan napisał:
Na mojej wsi tez sa takie lampy.
Daja zupelnie inne swiatlo, ale najwazniejsze jest to, ze nie generuja ciepla (lampy LED).
Brawo dla gospodarzy mojej wsi - myslmy o naszej planecie!

Nawet najlepsza/ najoszczędniejsza lampa drogowa LED, daje również ciepło w zależności od wielkości przekroju i ilości samych "plamek ledowych" jak i prostownika.
Następna bzdura pod publikę.
Mamy takie lampy przenośne na budowie i obecnie bez problemu suszymy na prostownikach mokre rękawice, jedyny pożytek to jakość światła/lux.
Sama lampa jednak jest bardzo ciężka właśnie przez ten prostownik i "żeberka chłodzące".
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
274 Posty
jan paweł
(secondo)
Stały Bywalec
morss. napisał:
Satan napisał:
Na mojej wsi tez sa takie lampy.
Daja zupelnie inne swiatlo, ale najwazniejsze jest to, ze nie generuja ciepla (lampy LED).
Brawo dla gospodarzy mojej wsi - myslmy o naszej planecie!

Nawet najlepsza/ najoszczędniejsza lampa drogowa LED, daje również ciepło w zależności od wielkości przekroju i ilości samych \"plamek ledowych\" jak i prostownika.
Następna bzdura pod publikę.
Mamy takie lampy przenośne na budowie i obecnie bez problemu suszymy na prostownikach mokre rękawice, jedyny pożytek to jakość światła/lux.
Sama lampa jednak jest bardzo ciężka właśnie przez ten prostownik i \"żeberka chłodzące\".


Panie madry inaczej... To przeciez o to chyba chodzi, zeby stosunek ilosci zuzytego pradu do uzyskanej ilosci swiatla jak najnizszy...To ze suszysz rekawice to nic nie znaczy. Na zwyklych halogenach wysuszylbys 10x tyle rekawic majac tyle samo swiatla
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok