Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1 Post
Patriota Polak
(Patriota1)
Wiking
w Norwegi to tylko kasa jest ok ,ale jak sie ja na PLN wymieni ...no jeszcze zeby kurs był dobry bo z tym na razie D...a .wiec i nad tym mozna sie zastanawiac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
296 Postów

()
Stały Bywalec
Kasa wcale nie jest ok. Maja strasznie brzydki design i portrety samego chlopstwa. Polskie pieniadze sa duzo lepsze bo ladniejsze. I maja tradycje !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Gorguts ...
(Gorguts)
Wiking
PROPONUJĘ wypowiadać się po przeczytaniu książki. Jest do ściągnięcia na Chomiku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
296 Postów

(2sort)
Stały Bywalec
Nie rozumiem. Przychodzi do mnie pani Witoszek i mowi:
"Glupi jestes! Myslisz ze jest Ci dobrze? Hahahahaha. Wcale nie jest ci dobrze!" i "robisz duzo bledow"
A jak to jest? Co mam robic zeby bylo mi dobrze - tak na prawde dobrze. Jak mam zyc? - pytam sie ja. Co jest dla mnie dobre?
A pani Witoszek odpowiada ze nie wie
Tak wiec, ta mierna pozycja nie znajdzie miejsca w mojej bibliotece. Bledy widze sam. Nie jest mi pani Witoszek potrzebna do ich zauwazenia. Hm...... a moze ona ma jakies rozwiazania na lepsze dla mnie zycie tylko nie chce ich ujawnic? Bo wtedy to by bylo dobrze w tej N. Moze nawet lepiej niz w Polszy? No ale przeciez do tego nie mozna dopuscic. To by byla zdrada i zupelny brak patriotyzmu i poszanowania tradycji.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
2sort napisał:
Nie rozumiem. Przychodzi do mnie pani Witoszek i mowi:
\"Glupi jestes! Myslisz ze jest Ci dobrze? Hahahahaha. Wcale nie jest ci dobrze!\" i \"robisz duzo bledow\"
.


Samozwancza strazniczka zycia polityczno-spolecznego ma niebywaly zmysl wypatrywania demonow tam gdzie sa i tam gdzie ich niema.
Jej krytykanctwo (w odroznieniu od konstruktywnej krytyki) jest nudne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
296 Postów

(2sort)
Stały Bywalec
Zdecydowanie nudne !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok