Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

Zmarł najstarszy człowiek w Norwegii. Urodził się, gdy Polski nie było na mapach - Norwegia

1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Eldur Sevarsson
(Eldur Sevarsson)
Wiking
Piękny wiek....
Tylko pozazdrościć sprawności...
Niech spoczywa w pokoju....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 20  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Elżbieta Wierzgacz
(izunia160671)
Wiking
Ten artykuł pisał ktoś kto nie zna histori
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marian Paździoch
(MarianPazdzioch)
Wiking
Przecież Norwegia nie walczyła ani w 1 ani 2 wojnie światowej. Wręcz przeciwnie była państwem osi. Kumpel Niemiec.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Michal Cichorek
(Satokh)
Wiking
yeko napisał:
Przecież Norwegia nie walczyła ani w 1 ani 2 wojnie światowej. Wręcz przeciwnie była państwem osi. Kumpel Niemiec.
Ja radzę doczytać, a raczej przeczytać cokolwiek na ten temat. Bo z tego co mi wiadomo, to 1940 Norwegia została najechana i była pod okupacją. Król z rządem uciekł, a hitlerowcy powołali rząd kolaboracyjny.
Poza tym to co napisałeś wyklucza się samo. Jak była neutralna, to nie mogła być państwem Osi. Poza tym Norwegowie mieli swój ruch oporu, który sabotował niemieckie poczynania. Poczytaj o Maxie Mannusie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty
opolo
(opolo)
Nowicjusz
Satokh napisał:
yeko napisał:
Przecież Norwegia nie walczyła ani w 1 ani 2 wojnie światowej. Wręcz przeciwnie była państwem osi. Kumpel Niemiec.
Ja radzę doczytać, a raczej przeczytać cokolwiek na ten temat. Bo z tego co mi wiadomo, to 1940 Norwegia została najechana i była pod okupacją. Król z rządem uciekł, a hitlerowcy powołali rząd kolaboracyjny.
Poza tym to co napisałeś wyklucza się samo. Jak była neutralna, to nie mogła być państwem Osi. Poza tym Norwegowie mieli swój ruch oporu, który sabotował niemieckie poczynania. Poczytaj o Maxie Mannusie


Nie wiem co ty czytales ,ale bzdury piszesz Max Mannus nie byl partyzantem tylko dywersantem przyslanym z Angli i to chyba jedyny przedstawiciel ruchu oporu .
Za to mieli 6000 ochotnikow w Wafen SS .Wslawili sie bochatersko walczac z kobietami i dziecmi w Warszawie w 1944 SS vikin pomioty degenerata Oskara Dirlewangera
Poczytaj sobie jak to niby zostala najechana gdzie generalowie sie sprzeczali czy wydac ostra amunicje i czy 3 naboje to nie za duzo.
poczytraj o tym jak zostal zdegradowany kapitan okretu ktory osmielil sie wystrzelic w kierunku niemieckiego okretu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marian Paździoch
(MarianPazdzioch)
Wiking
Sam fakt powstania Viking SS Mówi wszystko i nie ważne są okoliczności. Szkoda tylko Polaków pod Narvikiem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok