Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Korona leci na łeb, na szyję. Norwegia w coraz gorszym miejscu na rynku walutowym - Norwegia

1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
slepysedzia
(slepysedzia)
Wiking
Korona jest slaba bo norweska gospodarka jest slaba, DUZE bezrobocie(prace dostaja norwedzy po znajomosci nie po tym co potrafia, inteligentny obcokrajowiec nie ma szans bo jego CV nikt nie czyta), mala efektywnosc narodu i stanowiska kierownicze we firmach obejmuja norwedzy z ilorazem inteligencji rownym reniferom ktore maja. I WSZYSTKO W TEMACIE, BEDZIE GORZEJ.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 171  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marmich
(Marmich)
Wiking
"Jeden weekend i 106 martwych reniferów – tak wygląda bilans przewoźnika kolejowego BANE NOR"
Norwegowie likwidują konkurencję z wyższym ilorazem !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 25  
Odpowiedz   Cytuj
194 Posty
Adam Krysiak
(adamkrysiak)
Stały Bywalec
Sa dwa powody niskiego kursu korony. Po pierwsze zwiększa się konkurencyjność norweskiego eksportu, głównie ryb i ropy. Za otrzymane za granicą euro i dolary firmy otrzymuja więcej koron. Zatrudnieni natomiast w tych branżach otrzymuje zapłatę w koronach. Tym samym zwiększa się rentowność. Co przy niskich cenach ropy jest bardzo istotne. Uważam że tak niski kurs jest celowo sztucznie utrzymywany.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 29  
Odpowiedz   Cytuj
197 Postów
Dupek Stary
(Kolega)
Stały Bywalec
Marmich głąbie nie masz pojęcia o czym piszesz..... Bane Nor nie jest przewożnikiem.... Przewoznikiem jest np: NSB ,Cargo Net, JS i inni chcąc dyskutować o kolejach norweskich trzeba o nich mieć pojecie... pozatym rocznie na torach Bane Nor ginie około tysiąca łosi.......a czy wiesz ile ginie zwierząt na to rach PKP ... bo ja wiem....Bane Nor jest właścicilem infrastruktury
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marian Paździoch
(MarianPazdzioch)
Wiking
Slepysedzia w same sedno!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 16  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
PIG DRIVER
(PIG)
Wiking
w 4 literach mam koronę byle Polska gospodarka była mocna i zloty ,żeby u nas w kraju żyło się dostatnio i na poziomie reszta mnie nie obchodzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj
638 Postów

(WilhelmTell82)
Wyjadacz
To nie sytuacja Norwegii,jest w kryzysie,bo Ci zapobiegaja wczesniej zadluzeniu przyszlych pokolen,tylko krajow myslacacych,ze wysoki poziomiom korony pozwoli im na wiekszy konsumpcjonizm w krajach rodzinnych.Nie podoba sie Norwegia to wypad.. i krotko w temacie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -29  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów

(wilkołak)
Wiking
Braveheart masz pojęcie o gospodarce norweskiej na poziomie renifera. Uważaj żebyś pod pociąg nie wpadł...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
colaredbul
(colaredbul)
Wiking
....jestem tego samego zdania,nie podoba sie Norwegia to wypad!!!! zrob miejsce innym ktorzy chca tu przyjechac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -39  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok