Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

„To już nasza mała tradycja”: Tak powstaje polsko-norweski kalendarz Mojej Norwegii [KULISY] - Norwegia

1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Roman Gramsz
(Roman Gramsz)
Wiking
Fajny i przydatny kalendarz! Kupiłem egzemplarz na rok 2017 i chciałbym mieć podobny na 2018… ale -
Panie i Panowie możecie go jeszcze ulepszyć!
Jeśli to ma być kalendarz ścienny to dobrze gdyby był widoczny i czytelny z paru metrów wisząc na ścianie w pomieszczeniu! Nazwy miesięcy i daty powinny być wydrukowane boldem (pogrubionym drukiem) i w pełnym wysyceniu czernią i czerwienią. Mam inny kalendarz ścienny, zwykła reklamówka ale daty są drukowane boldem i są znacznie lepiej widoczne z daleka (2- 4 m) - wielkość cyfr jest podobna i O.K. chodzi tylko o ich wyrazistość.
I jeszcze mała sugestia - jeśli to kalendarz polsko/norweski to może jakaś przeplatanka zdjęć z Polski i Norwegii?.. a imiona norweskie? O.K. może za dużo ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Bernadeta2
(Bernadeta2)
Wiking
Gdzie można zakupić kalendarz na 2018 rok ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Patrycja Graś
(Patrycja)
Wiking
Czy są już w sprzedaży kalendarze na 2018 rok?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
153 Posty
Agata Dymna
(xdymna)
Stały Bywalec
Dzień dobry!

Kalendarz MojejNorwegii będzie dostępny niebawem, proszę śledzić portal i fanpage.

Pozdrawiam!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok