Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Chcesz przenieść dagpenger do Polski? To musisz wiedzieć - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Chcesz przenieść dagpenger do Polski? To musisz wiedzieć
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Czak Noris
(kaczkadziwaczka)
Wiking
A co jeśli nie mam adresu w Norwegii, mam D-nummer, pracuję na rotacjach, a chciałbym dostać zasiłek i przenieść go do Polski? Gdzie ja mam oczekiwać na decyzję? Na dworcu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
kaczkadziwaczka napisał:
A co jeśli nie mam adresu w Norwegii, mam D-nummer, pracuję na rotacjach, a chciałbym dostać zasiłek i przenieść go do Polski? Gdzie ja mam oczekiwać na decyzję? Na dworcu?
Warunkiem uzyskania zasiłku dla bezrobotnych z tytułu utraty pracy jest obowiązek posiadania norweskiego adresu. Jeżeli nie będzie go Pan miał, nie uzyska Pan zasiłku dla bezrobotnych.
Inna sytuacja dotyczy pracowników rotacyjnych/przygranicznych, którzy zostali skierowani na permittering. Te grupy pracowników nie muszą przebywać na terenie Norwegii podczas pobierania zasiłku dla bezrobotnych.
Więcej informacji: www.multinor.no/kontakt.html
Zgłoś wpis
8 Postów
Tom Jan
(TOMJAN90)
Wiking
A jeżeli pracownik zwalnia się sam i zamierza wrócić do Polski,to czy istnieje możliwość pobierania zasiłku?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Badi29)
Wiking
A czy nav robi inne naliczanie i zmniejsza wysokość zasiłku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(miluchna@vp.pl)
Wiking
A jak zachoruje w polsce w okresie tych 3 miesiecy czy dagpenger w polsce sie przedluza?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok