Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
296 Postów

(2sort)
Stały Bywalec
Hehehehe..........eurobaranami sie rzuca na prawo i lewo i jednoczesnie wmawia innym ze obrazaja To jest duma? Hm......nie. To jest pycha, dziewcze drogie.
No ale tak to jest juz na swiecie. Zeby uszanowac innych trzeba najpierw szanowac siebie. A to..to trudno tu dostrzec
Mniej pychy a wiecej dumy i wtedy wszystko bedzie dobrze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(freewoman)
Stały Bywalec
2sort napisał:
Hehehehe..........eurobaranami sie rzuca na prawo i lewo i jednoczesnie wmawia innym ze obrazaja To jest duma? Hm......nie. To jest pycha, dziewcze drogie.
No ale tak to jest juz na swiecie. Zeby uszanowac innych trzeba najpierw szanowac siebie. A to..to trudno tu dostrzec
Mniej pychy a wiecej dumy i wtedy wszystko bedzie dobrze.


Dumna jestem z tego ,że jestem POLKĄ i się w niej urodziłam Co do Eurobaranów,to nigdy się nie zgodze na to,zeby w mój kraj cięgle sie wtrącano nie mając pojęcia jak w obecnym czasie się bardzo dzwigneła gospodarka Polska i wszystko idzie ku lepszemu!
Powtarzam jestem DUMNĄ POLKĄ,że jestem POLKĄ ,oraz że mieszkam w moim kochanym KRAJU!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
296 Postów

()
Stały Bywalec
Brawo ! Tak trzymaj !
Ale wiesz........ do tego zeby sie wtracac to nie trzeba byc baranem Czasami to i madrzy sie wtracaja. Chcesz byc szanowana.........szanuj innych (tak sobie glupio gadam i podazam za moimi prowincjonalnymi myslami).
A tak na marginesie Pomyslalas kiedys dlaczego ta gospodarka sie tak przez ostatnie 10 lat tak rozwijala?. I ze moze jakies umowy ktos kiedys podpisal? Zgodzil sie na cos w zamian za cos?
Hm..........a moze dumnych to nie obowiazuje?
No ale ja dla Polski duzo nie zrobilem................to nie mam z czego byc dumnym
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(freewoman)
Stały Bywalec
napisał:
Brawo ! Tak trzymaj !
Ale wiesz........ do tego zeby sie wtracac to nie trzeba byc baranem Czasami to i madrzy sie wtracaja. Chcesz byc szanowana.........szanuj innych (tak sobie glupio gadam i podazam za moimi prowincjonalnymi myslami).
A tak na marginesie Pomyslalas kiedys dlaczego ta gospodarka sie tak przez ostatnie 10 lat tak rozwijala?. I ze moze jakies umowy ktos kiedys podpisal? Zgodzil sie na cos w zamian za cos?
Hm..........a moze dumnych to nie obowiazuje?
No ale ja dla Polski duzo nie zrobilem................to nie mam z czego byc dumnym


Tak zauważałam jak Polska gospodarka się przez 10 ostatnich lat rozwijała... hahaha
szczególnie się rozwijała za czasów kiedy opozycja "rozwijała AMBER GOLD" wraz z głównym przewodniczącym UE Donaldem Tuskiem i całym jego "gniazdem złodziei"
Kopalnie były nierentowne itp.. wszystko się nie opłacało,ale opłacało się opozycji okradać naród Polski.
Tyle w temacie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
freewoman napisał:
[quote]2sort napisał:

Powtarzam jestem DUMNĄ POLKĄ,że jestem POLKĄ ,oraz że mieszkam w moim kochanym KRAJU!


U mnie na wsi madrzy mowia, ze najwazniejszym jest bycie dobrym czlowiekiem.

Podazajac za madrymi jestem dumny, ze jestem czlowiekiem.
Duma (dobra) zobowiazuje do pewnych etycznych postaw.
W przeciwnym razie duma przeradza sie w pyche albo w stany neurotyczne.

Ogolnie pycha nie jest pozytywna cecha....jest w wiekszosci uzywana, gdy nie ma sie innych argumentow.

Posumowujac - wole pyszny obiad od pychy czlowieka. Wole poczucie dumy, ze jestem czlowiekiem i zamieszkuje wspaniala planete, niz poczucie neurotycznej dumy naorodowej.

Hmmm... to takie drobne rozmyslania prostaka z norweskiej wsi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
296 Postów

(2sort)
Stały Bywalec
Powolywanie sie na dume narodowa to nic innego niz ukrywanie swojej nieudolnosci (Szopenhauer - bron boze nie ja). "W rzeczywistosci sam nic nie zrobilem ale moj dziadek byl powstancem. Z tego jestem dumny i macie mnie kurde szanowac"
Yeah...........
Ale .............. bardzo lubie swoj kraj (to ja), tylko ludzi, ktorzy w nim rzadza nie lubie. Mea kulpa, mea maxima kulpa !!!!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(freewoman)
Stały Bywalec
2sort napisał:
Powolywanie sie na dume narodowa to nic innego niz ukrywanie swojej nieudolnosci (Szopenhauer - bron boze nie ja). \"W rzeczywistosci sam nic nie zrobilem ale moj dziadek byl powstancem. Z tego jestem dumny i macie mnie kurde szanowac\"
Yeah...........
Ale .............. bardzo lubie swoj kraj (to ja), tylko ludzi, ktorzy w nim rzadza nie lubie. Mea kulpa, mea maxima kulpa !!!!!!!!!!!!


Przejdz się na swieze powietrze.., zrelaksuj umysł to Ci przejdzie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(freewoman)
Stały Bywalec
WilhelmTell82 napisał:
freewoman napisał:
Dajcie wszyscy Polsce świety spokoj! włącznie z flamandzkimi eurobaranami !!! Moj Kraj to moja Ojczyzna! Gdzie kazdego dnia panuje spokòj !!!
Dziękuje za uwage..

Codziennie slychac o morderstwach i pobiciach z blachych powodow,czemu wiec klamiesz?


Oglądasz pewnie TVN dlatego twierdzisz,ze słychac o morderstwach...
zejdz na ziemie, pomieszkaj,zobacz,sam ocen...
optymistycznych dni..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(freewoman)
Stały Bywalec
Satan napisał:
[quote]freewoman napisał:
2sort napisał:

Powtarzam jestem DUMNĄ POLKĄ,że jestem POLKĄ ,oraz że mieszkam w moim kochanym KRAJU!

U mnie na wsi madrzy mowia, ze najwazniejszym jest bycie dobrym czlowiekiem.
Podazajac za madrymi jestem dumny, ze jestem czlowiekiem.
Duma (dobra) zobowiazuje do pewnych etycznych postaw.
W przeciwnym razie duma przeradza sie w pyche albo w stany neurotyczne.
Ogolnie pycha nie jest pozytywna cecha....jest w wiekszosci uzywana, gdy nie ma sie innych argumentow.
Posumowujac - wole pyszny obiad od pychy czlowieka. Wole poczucie dumy, ze jestem czlowiekiem i zamieszkuje wspaniala planete, niz poczucie neurotycznej dumy naorodowej.
Hmmm... to takie drobne rozmyslania prostaka z norweskiej wsi.


Umarłabym przy takim ciągłym biadoleniu o nauczaniu....
Usiądz na quada i odjedz ,a zobaczysz jaki piękny jest swiat
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
freewoman napisał:
[quote]Satan napisał:
[quote]freewoman napisał:
2sort napisał:

.

Umarłabym przy takim ciągłym biadoleniu o nauczaniu....
Usiądz na quada i odjedz ,a zobaczysz jaki piękny jest swiat


Nigdy nie wiadomo co komu sadzone, smierc czycha na kazdym kroku - wiec uwazaj!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok