Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

W Norwegii rodzi się coraz mniej dzieci. Kobiety nie chcą za ojców mężczyzn z „niższych sfer”? - Norwegia

1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Dariusz Zarzycki
(Garfield102)
Wiking
No dokładnie bo wszystkie Norweżki to wyższe sfery
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 112  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Stash Qu
(stashqo)
Wiking
No patrzcie, materialistyczne, roszczeniowe atencyjne księżniczki, do tego wierne jak kot nie mogą znaleźć godnych siebie bankom... tfu..przepraszam mężczyzn. Jak to się mogło stać? Nie to, że bronię kobietom emancypacji i feminizmu, ale typowy facet nie chce wyemancypowanej kobiety, z którą życie to wieczne użeranie się i wymagania. Dlatego nie dziwię się Norwegom, że wybierają Azjatki czy nawet Polki, Norweżki są dobre w łóżku, ale nie w małżeństwie, przynajmniej nie dla większości.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 35  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Radoslaw Chilinski
(paralotniarz)
Wiking
Proszę mi podesłać ładne kobietki to podniose statystyki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 19  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
stashqo napisał:
....Nie to, że bronię kobietom emancypacji i feminizmu, ale typowy facet nie chce wyemancypowanej kobiety, z którą życie to wieczne użeranie się i wymagania.

Olaboga....co ty wypisujesz!
Czyzbys bal sie silnych, niezaleznych kobiet majacych swoje zdanie na kazdy temat? Wolisz slodka idiotke, ktora patrzy sie na ciebie z uwielbianiem w swoich pustych oczetach oprawionych sztucznymi rzesami i ustawiajace rodeta do granic wytrzymalosc usta w ciup?

No coz, tak tez mozna....ale jak dlugo?

PS. A wiesz co oznacza feminizm? Nawiasem mowiac, to ja tez feminista jestem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Krzyś W
(Sniper1980)
Wiking
Spóźnieni na dziecko ???? Nie ma problema, BV pomoże !!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 32  
Odpowiedz   Cytuj
296 Postów

()
Stały Bywalec
Wyemancypowana kobieta to taka ktorej chlop nie bije i zaczyna myslec (albo chlop albo baba) I to jest niedobrze! Z tym trzeba walczyc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -13  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
napisał:
Wyemancypowana kobieta to taka ktorej chlop nie bije i zaczyna myslec (albo chlop albo baba) I to jest niedobrze! Z tym trzeba walczyc.

Tak...znam jeden waleczny kraj.
Ludowe przyslowie mowi tam, ze jak sie baby nie bije to jej watroba gnije.
A przeciez zgnilej watroby zadna niewiasta miec nie chce.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -14  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Nigdzie na swiecie kobiety nie wybieraja partnera o nizszym statusie od siebie.

Tego systemu co mamy obecnie juz sie nie da naprawic. Jedyna opcja to wrocic do 1920r. i odebrac kobieta prawo do glosowania w wyborach. Inaczej zegnaj europo i witaj europejski kalifacie.

Niech mi tylko nikt nie mowi, ze prawa kobiet sa jakimis europejskimi wartosciami bo dla mnie to zwykly marksizm.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 40  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty
krzysztof kowal
(krzychu39)
Nowicjusz
Muzułmanie nie mają tego typu problemów, z czasem zdobędą władze i zrobię porządek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 34  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok