Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Norwegowie lubią swoją pracę i wciąż potrzebują polskich pracowników - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Norwegowie lubią swoją pracę i wciąż potrzebują polskich pracowników
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
... do brudnej roboty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marian Paździoch
(MarianPazdzioch)
Wiking
pracuję ok 8 god dziennie przez 6 dni. W kontrakcie mam 37,5g tygodniowo i stałą pensję miesięczną. Godzę się na to tylko z tego względu, że płacę za "kawalerka" powiedzmy tylko 1000 nok. Każą mi pracować w Wigilię bo nie ma komu mnie zastąpić. Jestem jeden w pracy. Co mam zrobić...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(diving_norway)
Wiking
cóż... idą święta... dobry czas by polskie kantory i banki zarobiły kolejny raz na kursie korony (czytaj na Polakach pracujących i mieszkających w NO), ale jak wpłynie kasa od rządu norweskiego dla polskiego państwa (czytaj urzędów i pseudo projektów rządowych) to kurs korony będzie na odpowiednim poziomie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 32  
Odpowiedz   Cytuj
158 Postów

(sloka)
Stały Bywalec
białyorzeł napisał:
a korona dziś ładnie ostro poleciała w dół.... a ropa najdroższa od prawie 2 lat, więc gdzie tu logka?
To raczej z twoją logiką jest na bakier i to bardzo.
Ponieważ:
Skoro ropa poszła w górę to i korona norweska też poszła w górę, tym samym polska złotówka poszła w dół, w stosunku do NOK. dlatego też "dostajesz mniej".
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -32  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Kaziu z drabiny
(Kaziu z drabiny)
Wiking
Sa zadowoleni z pracy, hmm to chyba dlatego, ze biora chorobowe, wolne na dzieci i inne nieobecnosci.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 82  
Odpowiedz   Cytuj
158 Postów

(sloka)
Stały Bywalec
białyorzeł napisał:
sloka - nic z tego nie znasz sie, korona sie mocno osłabiła do dolara, euro i innych walut a to oznacza że importowane towary czyli prawie wszystko poza kamieniami, będzie droższe.Nadal twoja logika w tym co piszesz powyżej szwankuje, jednak skoro się upierasz to i niech tak tobie będzie.
Przy okazji, złotówka odkąd rządzi ten co ukradł księżyc, bardzo straciła i nadal traci do norweskiej korony.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -19  
Odpowiedz   Cytuj
100 Postów
ja ja
(szefno)
Początkujący
sloka napisał:
białyorzeł napisał:
sloka - nic z tego nie znasz sie, korona sie mocno osłabiła do dolara, euro i innych walut a to oznacza że importowane towary czyli prawie wszystko poza kamieniami, będzie droższe.Nadal twoja logika w tym co piszesz powyżej szwankuje, jednak skoro się upierasz to i niech tak tobie będzie.
Przy okazji, złotówka odkąd rządzi ten co ukradł księżyc, bardzo straciła i nadal traci do norweskiej korony.
. Kolega chyba nie rozumie co pisze. To korona slabnie jak i reszta walut w stosunku do zlotowki. Co oznacza ze zlotowka sie umacnia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 16  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów

(marek289)
Wiking
prawde masz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok