Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Dzisiaj 11 listopada: Polska świętuje 99 rocznicę odzyskania niepodległości - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Dzisiaj 11 listopada: Polska świętuje 99 rocznicę odzyskania niepodległości
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
648 Postów
Jabin Hazo
(Jabin z Hazo)
Wyjadacz
Wlasnie jestem po lekturze norweskiej prasy w temacie polskiego swieta.
Okazuje sie,ze jest to swieto faszystow,prawicowych ekstremistow i wygolonych homofobow.Dziekujemy wam krytyczni norwescy dziennikarze za krytyczne przygladnie sie Polsce i Polakom.

www.vg.no/nyheter/utenriks/polen/hoeyree...warszawa/a/24184786/
www.dagbladet.no/nyheter/tusenvis-av-hoy...gen-i-polen/68873408
Pedagogika wstydu.
Wyglada na to,ze Polacy nie maja prawa do swieta narodowego.
Na TVNie caly dzien idzie straszonko polskimi faszystami.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
158 Postów

(sloka)
Stały Bywalec
Jabin z Hazo napisał:
Wlasnie jestem po lekturze norweskiej prasy w temacie polskiego swieta.
Okazuje sie,ze jest to swieto faszystow,prawicowych ekstremistow i wygolonych homofobow.Dziekujemy wam krytyczni norwescy dziennikarze za krytyczne przygladnie sie Polsce i Polakom.
www.vg.no/nyheter/utenriks/polen/hoeyree...warszawa/a/24184786/
www.dagbladet.no/nyheter/tusenvis-av-hoy...gen-i-polen/68873408
Pedagogika wstydu.
Wyglada na to,ze Polacy nie maja prawa do swieta narodowego.
Na TVNie caly dzien idzie straszonko polskimi faszystami.

Jak cię widzą tak i o tobie piszą.
Nie trzeba oglądać norweskiej telewizji, wystarczy wejść w necie na polskie strony o dzisiejszym święcie.
Włos na głowie się jeży.
Faszyzm w narodowo polskim wydaniu i to począwszy od kaczyńskiego, a skończywszy na domorosłych polskich osiłkach z zapalonymi flarami.
Niczym jak w "Noc kryształową" nawet data się zgadza, tam było to z 9 na 10 listopada, a w polandii coroczne poprawiny 11- Listopada.
Totalna żenada, kiedy ten naród zmądrzeje i zacznie się cieszyć z historycznej wolności.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
koliczyna xxd
(koliczyna xxd)
Wiking
Dlaczego nie mamy prawa to że w Norwegii wygląda to inaczej ???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
158 Postów

(sloka)
Stały Bywalec
koliczyna xxd napisał:
Dlaczego nie mamy prawa to że w Norwegii wygląda to inaczej ???
Ależ mamy prawo i jak widać na filmach, korzystamy z tego całą gębą.
Nie wiem jak jest obchodzone święto niepodległości w innych państwach, jednak to co dzieje się dzisiaj w polsce to tragedia.
Kordony policji dzielące jednych ćpunów przed drugimi.
Wulgaryzmy, wyzwiska i poniżanie siebie nawzajem, przez uczestników "marszów".
Tak mamy takie prawo, ponieważ tak chcą "polscy politycy", by naród zamiast się bawić i cieszyć, stawał w zwarte szeregi i walczył jeden przeciwko drugiemu, teraz na słowa i zaczepki a co będzie jak dadzą im broń do ręki.
Nie trzeba będzie wtedy obcego okupanta, sami się wytłuką.
Macierewicz już szykuje odpowiednie oddziały do pacyfikacji.
Gdy przyjechałem tu do Norwegi i zobaczyłem ich święto niepodległości to oniemiałem z wrażenia.
Padał spory deszcz, a jednak ludzie szli w wesołych grupach przed siebie i te dzieci spokojne i nie bojące się nikogo.
Czy taki scenariusz w polsce jest możliwy i kiedy tak będzie.
Cóż przecież my mamy wolność i tak jak jest obecnie, jest całkiem the best of.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
638 Postów

()
Wyjadacz
sloka napisał:
koliczyna xxd napisał:
Dlaczego nie mamy prawa to że w Norwegii wygląda to inaczej ???
Ależ mamy prawo i jak widać na filmach, korzystamy z tego całą gębą.
Nie wiem jak jest obchodzone święto niepodległości w innych państwach, jednak to co dzieje się dzisiaj w polsce to tragedia.
Kordony policji dzielące jednych ćpunów przed drugimi.
Wulgaryzmy, wyzwiska i poniżanie siebie nawzajem, przez uczestników \"marszów\".
Tak mamy takie prawo, ponieważ tak chcą \"polscy politycy\", by naród zamiast się bawić i cieszyć, stawał w zwarte szeregi i walczył jeden przeciwko drugiemu, teraz na słowa i zaczepki a co będzie jak dadzą im broń do ręki.
Nie trzeba będzie wtedy obcego okupanta, sami się wytłuką.
Macierewicz już szykuje odpowiednie oddziały do pacyfikacji.
Gdy przyjechałem tu do Norwegi i zobaczyłem ich święto niepodległości to oniemiałem z wrażenia.
Padał spory deszcz, a jednak ludzie szli w wesołych grupach przed siebie i te dzieci spokojne i nie bojące się nikogo.
Czy taki scenariusz w polsce jest możliwy i kiedy tak będzie.
Cóż przecież my mamy wolność i tak jak jest obecnie, jest całkiem the best of.

W 100% sie zgadzam z Toba,jeszcze powoluja sie na boga,parodia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
296 Postów

(2sort)
Stały Bywalec
Gdy Pis juz zakonczy faszyzacje tego pieknego kraju, ciekawy jak inne narody beda sie o nas wypowiadac?
Czy tak jak my dzis o Niemcach? Ze to nie faszystow zasluga, ze doszli do wladzy, tylko ze to wina narodu ze na to pozwolil?
Te wszystkie kukielki, ktore goraco podskakuja dzis w tak poklaskiwania karzelka (zadziwiajace podobienstwo), nie sa w satanie dostrzec analogii w tym co wyprawiaja. "Got mit uns" krzycza i w imie tradycji, w ktorej nie maja zadych zaslug, tepia wszystko co nie zgadza sie z ich zawezonym pojmowania swiata.
Nie ma znaczenia czy to sie nazywa komunizm czy faszyzm. W kazdym wypadku jest to totalitaryzm. Jest wodz i to im wystarcza. To zwalnia ich od samodzielnego myslenia i to im wystarcza.
Reszta to juz powtorka z rozrywki. Duzo, duuuuuuuuuuuzo krwi. Bog z wami !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
277 Postów
My swietowalismy przed telewizorem i z rodzina przez skype. Rogale tez zona upiekla. Nie to co w domu, ale i tak bylo fajnie.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 35  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
Jabin z Hazo napisał:
Wlasnie jestem po lekturze norweskiej prasy w temacie polskiego swieta.
Okazuje sie,ze jest to swieto faszystow,prawicowych ekstremistow i wygolonych homofobow.Dziekujemy wam krytyczni norwescy dziennikarze za krytyczne przygladnie sie Polsce i Polakom.
www.vg.no/nyheter/utenriks/polen/hoeyree...warszawa/a/24184786/
www.dagbladet.no/nyheter/tusenvis-av-hoy...gen-i-polen/68873408
Pedagogika wstydu.
Wyglada na to,ze Polacy nie maja prawa do swieta narodowego.
Na TVNie caly dzien idzie straszonko polskimi faszystami.


Kto ma oczy, uszy i rozum to widzi, slyszy i rozumie jak "obchodzone" jest to swieto w Polsce.
Kto jest zaidoktrynowany, to nie mysli samodzielnie, jest slepy i gluchy.... i obrusza sie na relacje mediow zagranicznych.
Dla twojego info to nie tylko ta znienawidzona przez ciebie lewacka prasa norweska (najgorsza na swiecie, oczywiscie) jednakowo zinterpretowala ideologie marszu.
Parole "Biala Europa" (najdelikatniejszy) i radosne okrzyki zniewazajace wszystkich inaczej myslacych nie swiadcza wszak o pochodzie ekologow czy innych "lewakow"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj
277 Postów
Satan napisał:
[
Parole \"Biala Europa\" (najdelikatniejszy) i radosne okrzyki zniewazajace wszystkich inaczej myslacych nie swiadcza wszak o pochodzie ekologow czy innych \"lewakow\"


Ja tez w takiej demonstracji nie mam zamiaru nigdy uczestniczyc. Dla mnie 11.listopada powinnismy swietowac tak jak chcialby tego Pilsudski, dla ktorego Polakiem byl kazdy obywatel Polski. Oficjalne obchody wlasnie takie byly w tym roku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok