Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

1 Post
Ikomikix
(Ikomikix)
Wiking
Szukaj, szukaj świat jest wielkim a ten jedyny jest na przełknięcie rzeki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
PIG napisał:
dla czego nie słyszy się ze polka pokochała Litwina ,Łotysza ,Estończyka ,Rosjanina,Rumuna

Gdzieś się słyszy. Tu jest forum o Norwegii...DLATEGO pewnie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 24  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Adamlove Hen
(Adamlove)
Wiking
Nie mogly znalesc wsrod rodakow to znalazly Norwegow lub innych muslimow itd. mieszajcie sie jak chcecie brak slow
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -11  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Adamlove Hen
(Adamlove)
Wiking
Oj tak prawda dla kasy to robia kobiety pozniej glowa w gore i nie znaja ciebie.Kasa zmienia ludzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(robrr)
Wiking
25 lat temu pewien młody Rosjanin zapytał mnie :" Po co mieszać narody?"......
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Tak naprawde 10-20% kobiet nadaje sie do zwiazku. Reszta cie zajedzie swoimi narzekaniami na smierc. Ozen sie i wez kredyt, he he.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
296 Postów

(2sort)
Stały Bywalec
Arabowie praktykuja malzenstwa z przymusu gdy wybieraja rodzice. Polacy praktykuja malzenstwa z przymusu ze wzgledow patriotycznych. Hm ....... jest tu jakas roznica?
Dobrze jest miec zasady. One ksztaltuja nasza tozsamosc.
Zaraz, zaraz ! A moze to nasza tozsamosc ksztaltuje zasady?
Osobisa tozsamosc czy narodowa? Bo jak osobista to jest ok a jak narodowa to jestes niewolnikiem
Czy mozna byc niewolnikiem swojej ojczyzny?
Ale nie o tym mowa Mowa jest o tym:
Podoba mi sie dziewczyna ale nie moge jej poderwac bo jest norwezka. A jak norwezka to wiadomo - glupia skalniaczka bez tradycji. Poszukam se Polki. Nie podoba mi sie ale jest Polka. Sral pies czy ja kocham czy nie. Jest Polka i ma tradycje.
Dobry Slazak tez do 15tki nie wsiada bo jedzie do Sosnowca. Zasady trzeba miec ! 20 min. dluzej w mrozie na przystanku ale jest zasada. Jestem dobrym Polakiem. Patriota!
Moze mnie ktora pokocha na tym przystanku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(freewoman)
Stały Bywalec
Jak obcokrajowiec.. się przyczepi,to odczepić się nie moze.. nawet przez komunikator whatsapp ogląda moje szafki kuchenne hahahhaha najlepiej chciałby zacząc liczyć kubki które mam w szafce.. buhahahahhahaha hahahahhahahahah

- Trzeba byc nieugiętym i miec to w nosie ,to się ma na nosie..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
xxxxxx xxxxxxxxxxx
(Ostryga)
Wiking
Najlepiej pokochaj jakas Polke z Sosnowca, do tesciow nie bedziesz musial jezdzic, bo wiadomo, zasady.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
296 Postów

(2sort)
Stały Bywalec
Tak zrobie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok