Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Polki, które pokochały Norwegów. ,,Oni nawiązują znajomości inaczej niż reszta świata" - Norwegia

1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Radoslaw Chilinski
(paralotniarz)
Wiking
Na wstępie to można tobie tylko współczuć,a co będzie dalej to ho ho,pakuj się i wyjeżdzaj z tego kraju póki masz jeszcze chwile.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 22  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Benia1
(Benia1)
Wiking
W sumie to zgadzam sie z przedmowca pewnego pieknego dnia znudzi mu sie ta polskosc i co ? Hara ....do domu wracaj.Ja jestem z Norwegiem spotkalam go na profilu randkowym ale ....jestem juz w slusznym wieku i 13 lat w Norwegii znam norweski mam dobra stala prace wynajmuje dom.I choc moj NOrweg jest najlepsza osoba pod sloncem i jestesmy razem juz 4 lata bez jednej sprzeczki nie mam ochoty rezygnowac z mojej niezaleznosci.Jakby co z obu stron.... mam wyjscie awaryjne
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Solomun .
(Quad)
Wiking
Radoslaw Chilinski dlaczego poki ma jeszcze czas?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
PIG DRIVER
(PIG)
Wiking
wszystkie polki chajtają się z nimi dla kasy i lepszego życia nie ma to nic wspólnego z uczuciami to jest jak biznes ,ale czy to jest lepsze życie w tym kraju zwanym norwegia nie sadze ,a związki polek z norwegami można by określić jako taka łagodna odmiana prostytucji ,w sumie jak można pokochać zombiaka bez uczuć i emocji ,a w norweskich szkołach to jest tragedia jeśli chodzi o poziom nauki ,nasze dzieciaki w kraju to by sprzedały i kupiły z palcem w nosie te norweskie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
PIG DRIVER
(PIG)
Wiking
dla czego nie słyszy się ze polka pokochała Litwina ,Łotysza ,Estończyka ,Rosjanina,Rumuna itd proste ci goście nie maja kasy , domu, auta w kredycie wiec po co się z nimi wiązać jak nie wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o kasę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 25  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marian Paździoch
(MarianPazdzioch)
Wiking
W życiu bym się nie związał z norweżką. Wolałbym rosjanke, ukrainke, czeszke, bialorusinke dusze bliske do naszej polskiej kultury.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 21  
Odpowiedz   Cytuj
296 Postów

(2sort)
Stały Bywalec
Oj, oj ! Alu tu pelno zazdrosnikow Oburzaja sie ze ich dziewczyny nie chcialy i wybraly innych? A co mialy chciec? Takich "gadaczy"?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -11  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Radoslaw Chilinski
(paralotniarz)
Wiking
yeko,sto albo tysiąc procent racji.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
To żałosne. Nie można wsadzać każdego do jednego wora. Nie każdy Polak jak widać jest inteligentny, a są Polki które tego potrzebują w facecie. Ciekawe jakie byłyby komentarze na temat związku Polki i Litwina Polki i rosjanina. Gdyby każdy polski facet był inteligenty i słoma z butów by się nie wysypywala to byłby większy wybór, a tak ... trzeba szukać za granica.
Co nie znaczy ze każdy skandynaw jest idealny. Tu tez można spotkać takich ze słoma.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok