Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Wyniki kontroli rowerzystów zaskoczyły policję: „Oni chyba żyją we własnym świecie” - Norwegia

Czytali temat:
M N Ewa Adam boj fra oszlo Stash Qu Łukasz Ch Pl patrPl Rysiek ryszard (736 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty
krzysztof kowal
(krzychu39)
Nowicjusz
Funkcjonariusze oznajmili, że udałoby im się ukarać grzywną jeszcze więcej osób, gdyby mieli do dyspozycji zapasowe długopisy hahahahahahahaha to jest dobre!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Jan Kowalski
(Fantomas)
Wiking
Idioci? Czy oni nigdy nie byli w terenie? Ja codziennie mijam te swiete krowy nie przestrzegajace zadnych przepisow, jezdzace jezdnia nieoswietlonym rowerem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 17  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Stash Qu
(stashqo)
Wiking
Niektórzy rowerzyści tutaj są naprawdę szaleni, nie przeszkadza mi, że przejedzie sobie taki po czerwonym kiedy na pewno nic nie jedzie czy nawet, że śmiga sobie na przemian chodnikiem i ściężką kiedy mu wygodnie, ale nagłe manewry, ostry zjazd z pasa dla rowerów na pas do skrętu w lewo, bez żadnego machnięcia ręką itp. czy wbijanie zza rogu na przejście bez oglądnięcia się to już zakrawa o próbę samobójczą. Podobnie wjeżdżanie w martwą strefę ciężarówki, kiedy ta skręca w prawo to też nic nowego, oczy trzeba mieć dookoła głowy, tak samo jazda w nocy po ciemnych drogach bez żadnego oświetlenia, głupie lampki na ali można kupić za dolca albo dwa z wysyłką, ale nie dociera. Serio, przez nich zainstalowałem sobie kamerkę, trochę się obawiam, że mi kiedyś taki wyjedzie i nie będę miał jak udowodnić, że nie miałem szans zareagować.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 19  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Jan Kowalski
(Fantomas)
Wiking
Jak dochodzi do wypadku z udzialem rowerzysty to ta sama policja pierwsze, co robi, to zabiera na miejscu prawo jazdy kierowcy samochodu, a potem bron sie, ze to nie byla twoja wina.
Nie gorsi sa piesi. Jadac do pracy, szczegolnie w deszczowy dzien, widze tylko cienie rzucajace sie na przejsciu pod kola. Ubrani na czarno, bez zadnych odblaskow piesi sa kompletnie nie widoczni.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Stafhalr
(Stafhalr)
Wiking
Niech też zrobią kontrolę pod kątem używania kierunkowskazów przez kierowców w tym dzikim kraju
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Jan Kowalski
(Fantomas)
Wiking
Kolega Norweg sie spytal swojej norweskiej zony dlaczego nie uzywa kierunkowskazow - odpowedziala, ze przeciez ONA WIE DOKAD JEDZIE:::::
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 15  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
PIG DRIVER
(PIG)
Wiking
tego po prostu nie da się opisać ,takiej głupoty i bezmyślności ,braku instynktu to nigdzie nie spotkałem jak w tym kraju ,to zwierzaki maja więcej instynktu przetrwania ale cóż lata prania bani zrobiły swoje ze są najlepsi na świecie plus ich genetyczne uchylenia od normy ,nie ogarniają zderzenia kulturowego bo za górami są kraje gdzie ludzie myślą, maja instynkt samozachowawczy itd i nagle pojawili się na ich terenie i wszystko zaczęło się gryźć z tym co mieli wpajane
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Jan Kowalski
(Fantomas)
Wiking
W Polsce kolarze tez nie sa lepsi. Wystarczy pojezdzic po miescie. Tylko tyle, ze nie jest to zjawisko tak masowe jak tu. Generalnie kazdy kolarz na drodze bez wzgeldu na kraj, to idiota bez wyobrazni.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok